Granex, spray do pielęgnacji skóry trądzikowej, 50 ml

Spray przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej, koi.

Dostępny
46,79

O produkcie: Granex, spray do pielęgnacji skóry trądzikowej, 50 ml

100016813

Opis

Granex Spray jest innowacyjnym rozwiązaniem dla skóry dotkniętej trądzikiem młodzieńczym, pospolitym, różowatym i innymi rodzajami trądziku.


Właściwości

Produkt Granex Spray zawiera naturalne składniki, które łatwo się wchłaniają i nie powodują podrażnień. Formuła preparatu została poddana procesowi aktywacji molekularnej, co dodatkowo wzmocniło jej korzystne właściwości. Receptura sprayu Granex bazuje na aloesie, który wykazuje właściwości bakteriobójcze, przeciwzapalne i przeciwbólowe. Dodatkowo wspomaga regenerację skóry poprzez ograniczanie rozwoju stanów zapalnych.

Aloes ma też zdolność do pobudzania i regulowania naturalnych mechanizmów obronnych organizmu. Formułę produktu wzbogacono o wyciąg z korzenia lukrecji — rośliny będącej źródłem wielu substancji korzystnie wpływających na skórę. Dzięki ich zawartości lukrecja wykazuje właściwości nawilżające, kojące i ochronne. Jednocześnie wspiera działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Produkt Granex Spray:

  • gwarantuje poprawę kondycji skóry już od pierwszej aplikacji. Optymalne efekty można uzyskać po ok. 30 dniach stosowania*;
  • wpływa bezpośrednio na źródło problemu. Wnika głęboko w skórę i eliminuje przyczynę stanów zapalnych;
  • może być stosowany na pryszcze, krosty, zaskórniki, skazy i przebarwienia;
  • ogranicza wydzielanie sebum i rozpuszcza złogi tłuszczowe, które blokują pory;
  • niszczy obumarłe komórki celem ich eliminacji;
  • usuwa efekt błyszczącej skóry;
  • tworzy na skórze warstwę ochronną;
  • wspomaga gojenie się ran i podrażnień;

Produkt Granex Spray jest całkowicie bezpieczny i w 93% skuteczny w walce z trądzikiem, co potwierdzają badania kliniczne przeprowadzone w Europie i na innych kontynentach*. Ponadto nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.

Jak często stosować Granex Spray?

Stosuj produkt Granex Spray regularnie, w równych ostępach czasu, najlepiej 2 razy dziennie, rano i wieczorem, na oczyszczoną skórę.

Kiedy stosować Granex Spray?

Produkt może być stosowany przez dzieci i osoby dorosłe. Możesz go używać, jeśli na Twojej skórze występuje trądzik młodzieńczy, trądzik pospolity lub trądzik różowaty.

Jak długo można stosować Granex Spray?

Zalecana kuracja trwa 30 dni. W razie potrzeby możesz wydłużyć ten okres i stosować produkt aż do ustąpienia objawów.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Granex Spray?

Dotychczas nie odnotowano żadnych skutków ubocznych wśród osób używających preparatu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Granex Spray?

Podczas stosowania preparatu unikaj spożywania pikantnych potraw i picia mocnych napojów alkoholowych. Mogą one modyfikować właściwości preparatu.

*https://granexskin.pl/#


Skład INCI

Składniki: ALOE VERA (aloes, Aloe barbadensis), GLYCYRRHIZIC ACID (kwas glicyryzynowy), SODUM METHYLPERABEN (metyloparaben sodowy), PROPYLENE GLYKOL (glikol propylenowy),A QUA (woda).

Jak stosować

Przed każdym użyciem należy dokładnie oczyścić skórę stosując w tym celu środek do mycia cery trądzikowej. Następnie odczekać, aż skóra wyschnie, po czym nałożyć piankę GRANEX na trądzik, wypryski, zaskórniki i przebarwienia, rozprowadzając ją równomiernie, delikatne wmasowując, aż do jej całkowitego wchłonięcia.

Stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem, minimum przez okres 3 - 4 tygodni, lub do całkowitego wyeliminowania problemu. Zaleca się dalsze stosowanie preparatu po zakończeniu kuracji, celem jej utrwalenia i utrzymywania skóry we właściwym stanie.

Przeznaczenie

Zwalczanie pryszczy, krost, zaskórników, stanów zapalnych skóry, skaz, blizn i przebarwień.

Ostrzeżenia

Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku wystąpienia kontaktu przemyć oczy lub przepłukać błony śluzowe obficie wodą. W przypadku nie ustąpienia podrażnienia skontaktować się z lekarzem.

Pojemność

Objętość netto: 50 ml.

Dystrybutor

ASPEN DISTRIBUTION

Producent

CATALYSIS, S.L.
SPAIN
Macarena 14
28016 MADRIT

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.