Granex, spray do pielęgnacji skóry trądzikowej, 50 ml

Dostępny
47,49
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100016813

GRANEX Spray jest innowacyjnym rozwiązaniem dla skóry dotkniętej trądzikiem młodzieńczym, pospolitym, różowatym i innymi rodzajami trądziku.

Właściwości

GRANEX ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, antywirusowe, keratolityczne, antyoksydacyjne, regeneracyjne, przyspieszające gojenie się ran. Ogranicza wydzielanie sebum, rozpuszcza złogi tłuszczowe, które blokują pory, oraz niszczy obumarłe komórki celem ich eliminacji. Wszystkie właściwości preparatu zostały potwierdzone poprzez badania kliniczne.

Synergiczne działanie aloesu i kwasu glicyryzynowego, - dwóch podstawowych składników zawartych w preparacie zapewnia wysoką efektywność, a skuteczność tych składników jest udowodniona przez tysiące lat ich wykorzystywania w leczeniu chorób i infekcji skórnych.

Granex Spray działa jako integralny regenerator skóry - zapewnia ochronę, regeneruje i pielęgnuje, działając oczyszczająco i nawilżająco. Ponadto, działanie preparatu eliminuje efekt błyszczącej skóry. Postać pianki zawartej w aerozolu znakomicie się wchłania, tworząc na skórze warstwę ochronną, która oddziałuje na miejsca chorobowo zmienione przez cały dzień/noc. Przed każdym użyciem należy dokładnie oczyścić skórę stosując w tym celu środek do mycia cery trądzikowej.

Skład INCI

Składniki: ALOE VERA (aloes, Aloe barbadensis), GLYCYRRHIZIC ACID (kwas glicyryzynowy), SODUM METHYLPERABEN (metyloparaben sodowy), PROPYLENE GLYKOL (glikol propylenowy),A QUA (woda).

Jak stosować

Przed każdym użyciem należy dokładnie oczyścić skórę stosując w tym celu środek do mycia cery trądzikowej. Następnie odczekać, aż skóra wyschnie, po czym nałożyć piankę GRANEX na trądzik, wypryski, zaskórniki i przebarwienia, rozprowadzając ją równomiernie, delikatne wmasowując, aż do jej całkowitego wchłonięcia.

Stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem, minimum przez okres 3 - 4 tygodni, lub do całkowitego wyeliminowania problemu. Zaleca się dalsze stosowanie preparatu po zakończeniu kuracji, celem jej utrwalenia i utrzymywania skóry we właściwym stanie.

Przeznaczenie

Zwalczanie pryszczy, krost, zaskórników, stanów zapalnych skóry, skaz, blizn i przebarwień.

Ostrzeżenia

Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku wystąpienia kontaktu przemyć oczy lub przepłukać błony śluzowe obficie wodą. W przypadku nie ustąpienia podrażnienia skontaktować się z lekarzem.

Pojemność

Objętość netto: 50 ml.

Dystrybutor

ASPEN DISTRIBUTION

Producent

CATALYSIS, S.L.
SPAIN
Macarena 14
28016 MADRIT

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.