GrinTuss Adult, syrop dla dorosłych, 128 g

Wyrób medyczny z kompleksami molekularnymi, które działają ochronnie.

Dostępny
31,61

O produkcie: GrinTuss Adult, syrop dla dorosłych, 128 g

100016016

Opis

Grintuss Adult jest produktem na bazie miodu i kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne, a w rezultacie łagodzące na górne drogi oddechowe.

Właściwości

Wyrób medyczny GrinTuss Adult to ekologiczny syrop na kaszel o całkowicie naturalnym składzie. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 12. roku życia i osób dorosłych. Preparat powstał w oparciu o innowacyjne procesy ekstrakcji i produkcji pozwalające na zagęszczanie żywic, polisacharydów i flawonoidów z grindelli, babki lancetowatej i kocanki włoskiej. Substancje te wykazują właściwości mukoadhezyjne i ochronne w stosunku do błony śluzowej. Formułę produktu wzbogacono o miód, który wspomaga działanie pozostałych składników i nadaje syropowi przyjemny smak.

Składniki zawarte w wyrobie medycznym GrinTuss Adult ułatwiają ochronę błony śluzowej, pomagają łagodzić podrażnienia, przyczyniają się do usuwania śluzu i nawilżenia, poprzez:

  • efekt bariery — tworzą powłokę osłonową, która przylega do śluzówki i zabezpiecza ją przed kontaktem z czynnikami drażniącymi;
  • wsparcie regulacji wydzielania śluzu — sprzyjają nawilżaniu śluzu, co wspomaga jego usuwanie;
  • właściwości nawilżające — wpływają na redukcję tarcia na poziomie krtani, które wywołuje kaszel.

Składniki zawarte w wyrobie medycznym GrinTuss Adult pochodzą z upraw ekologicznych*. Formuła preparatu jest wolna od glutenu, dlatego syrop sprawdzi się u osób cierpiących na celiakię.

Jak działa GrinTuss Adult?

Składniki zawarte w wyrobie medycznym pomagają łagodzić podrażnienia błony śluzowej przy kaszlu suchym i przyczyniają się do lepszego usuwania śluzu oraz nawilżania przy kaszlu mokrym. Co ważne, produkt moduluje kaszel bez tłumienia, dzięki czemu nie zaburza jego ważnej funkcji ochronnej dla dróg oddechowych.

Jak dawkować GrinTuss Adult?

Spożywaj 10 ml wyrobu medycznego (2 łyżeczki dozujące) 2-4 razy dziennie. Ostatnią porcję stosuj przed położeniem się spać.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania GrinTuss Adult?

Zrezygnuj ze stosowania wyrobu medycznego, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na jeden lub więcej składników produktu.

Z czym nie łączyć GrinTuss Adult?

Nie ma informacji co do ewentualnych interakcji z innymi preparatami.

*https://www.aboca.com/product/grintuss-adult-syrop-2/


Skład

Składniki: miód, kompleks molekularny żywic, polisacharydów, flawonoidów z grindelii*, babki lancetowatej* i kocanki włoskiej* (Poliresin®), cukier trzcinowy*, wodę, olejki eteryczne z: eukaliptusa, anyżu gwiaździstego, cytryny, naturalny aromat cytrynowy; gumę arabską; gumę ksantanową.
*Składnik z Upraw Ekologicznych

Jak stosować

Zaleca się przyjęcie 10 ml (2 łyżeczek) od dwóch do czterech razy dziennie, podając ostatnią dawkę przed pójściem spać. Wstrząsnąć przed użyciem. Zawiera łyżeczkę dozującą. Po użyciu mocno zamknąć butelkę i dokładnie umyć łyżeczkę dozującą. Po otwarciu produkt należy zużyć w przeciągu trzech miesięcy.

Dzienne spożycie

10 ml (2 łyżeczek) od dwóch do czterech razy dziennie.

Przeznaczenie

Grintuss Adult jest wskazany w leczeniu kaszlu, zarówno suchego, jak i mokrego, u dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. W przypadku braku poprawy objawów należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Waga

Masa netto: 128 g.

Dystrybutor

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Producent

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.