Grintuss Pediatric, syrop dla dzieci, 128 g

Dostępny
26,30

O produkcie

100016017

Grintuss jest produktem na bazie miodu i kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne, a w rezultacie łagodzące na górne drogi oddechowe.

Właściwości

Grintuss jest produktem na bazie miodu i kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne, a w rezultacie łagodzące na górne drogi oddechowe.

Działa na kaszel suchy łagodząc podrażnienie błony śluzowej i na kaszel mokry sprzyjając nawilżeniu i usuwaniu śluzu.

Grintuss chroni błonę śluzową, łagodzi podrażnienie, nawilża i sprzyja usuwaniu śluzu za pomocą poniższych mechanizmów działania:
-Efekt bariery: tworzy warstwę ochronną, która przylega do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniającymi;
-Działanie regulujące wydzielanie śluzu: sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcia;
-Działanie nawilżające: redukuje tarcie na poziomie krtani, które powoduje kaszel.

Grintuss moduluje kaszel bez jego tłumienia, respektując w ten sposób ważną rolę ochronną kaszlu dla dróg oddechowych.

Grintuss jest produktem ze składnikami pochodzącymi z upraw ekologicznych, bez glutenu i o przyjemnym zapachu.

Skład

Składniki: miód, kompleks molekularny żywic, polisacharydów, flawonoidów z grindelii*, babki lancetowatej* i kocanki włoskiej* (Poliresin®), cukier trzcinowy*; wodę; olejki eteryczne z: cytryny, słodkiej pomarańczy, mirtu; naturalny aromat cytrynowy; gumę arabską; gumę ksantanową.
*Składnik z Upraw Ekologicznych

Jak stosować

Zaleca się przyjęcie 5 ml (jednej łyżeczki) dzieciom powyżej 1. do 6. roku życia i 10 ml (dwóch łyżeczek) dzieciom powyżej 6. roku życia, od dwóch do czterech razy dziennie, podając ostatnią dawkę przed pójściem spać.

Wstrząsnąć przed użyciem. Zawiera łyżeczkę dozującą. Po użyciu mocno zamknąć butelkę i dokładnie umyć łyżeczkę dozującą. Po otwarciu produkt należy zużyć w przeciągu trzech miesięcy.

Dzienne spożycie

5 ml (jednej łyżeczki) dzieciom powyżej 1. do 6. roku życia i 10 ml (dwóch łyżeczek) dzieciom powyżej 6. roku życia, od dwóch do czterech razy dziennie.

Przeznaczenie

Grintuss Pediatric syrop jest wskazany w leczeniu kaszlu, zarówno suchego, jak i mokrego, u dzieci powyżej 1. roku życia.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. W przypadku braku poprawy objawów należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Waga

Masa netto: 128 g.

Producent

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.