Gruszka z kanką nr.9

Produkt indywidualnego użytku do wykonywania lewatywy doodbytniczej.

Dostępny
10,50

Klienci kupili również

O produkcie: Gruszka z kanką nr.9

100007989

Opis

GRUSZKA Z Kanką nr 9. Gruszka z kanką 240 ml, to produkt indywidualnego użytku służący do wykonywania lewatywy doodbytniczej. Produkt może być stosowany zarówno u dzieci, jak i dorosłych w celu łagodzenia zaparć, kolek brzusznych oraz przed zabiegami chirurgicznymi.

Jak stosować

Przed pierwszym użyciem gruszkę i kankę wygotować w wodzie przez 10 minut. Po wygotowaniu i osuszeniu, obie części połączyć ze sobą. Gruszkę napełnić cieczą płuczącą. Końcówkę nasmarować wazeliną i delikatnie wprowadzić do odbytu. Naciskać gruszkę tak, aby płyn powoli przedostawał się do jelita. Ścisnąć pośladki, wyjąc kankę z odbytu. Pośladki pozostawić ściśnięte przez pewien czas, aby umożliwić rozpuszczenie zalegających treści jelitowych. Po użyciu rozmontować części i starannie wymyć w gorącej wodzie z mydłem, a następnie wygotować przez 10 minut.Każde wykonanie lewatywy winno się skonsultować z lekarzem.Gruszki z kanką są wyrobami indywidualnego użytku.

Przeznaczenie

Gruszka z kanką nr 9, to wysokiej jakości, certyfikowany produkt o pojemności 240 ml, przeznaczony do wykonywania lewatywy doodbytniczej zarówno u dzieci, jak i dorosłych w celu łagodzenia zaparć, kolek brzusznych oraz przed zabiegami chirurgicznymi w okolicach jamy brzusznej. Produkt przeznaczony jest do użytkowania przez jedną osobę.

Ostrzeżenia

Każde wykonanie lewatywy należy skonsultować z lekarzem.

Dystrybutor

PPHU KEJ SP. Z O.O.

Producent

KEJ

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.