Hada Labo Tokyo

  (16)

Hada Labo Tokyo to marka pochodząca z Japonii, która zajmuje się produkcją preparatów do pielęgnacji twarzy zgodnie z japońskim rytuałem. Marka należy do Rohto Pharmaceuticals Japan, dysponującego fabrykami na kilku kontynentów. W Polsce dystrybutorem Hada Labo Tokyo jest firma Dax Cosmetics. 

Sortuj według

 

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Hada Labo Tokyo

Hada Labo Tokyo produkuje swoje kosmetyki w oparciu o oryginalne japońskie receptury. Cechują się one lekkimi konsystencjami, które szybko się wchłaniają. Służą do stosowania warstwa na warstwę, zgodnie z japońską pielęgnacją. Niektóre z nich można aplikować również w ciągu dnia, na makijaż. Wyroby Hada Labo Tokyo podzielono na dwie serie – RED i WHITE.

  • Produkty Hada Labo Tokyo powodują efekt mochi-mochi tuż po aplikacji. Polega on na uczuciu przyklejania się dłoni do twarzy podczas wklepywania kosmetyków. Znika on bardzo szybko, jednak jest charakterystyczny dla oryginalnych preparatów z Japonii.
  • Hada Labo Tokyo produkuje również preparaty dla mężczyzn. Wśród nich warto wyróżnić Hada Labo Tokyo Men Lotion No.1 Matt Super Hydrator silnie nawilżający i matujący skórę lotion dla mężczyzn. To produkt bezzapachowy, odpowiedni do stosowania po goleniu. Preparat Hada Labo Tokyo ma przystępną cenę.

Preparaty Hada Labo Tokyo o bogatych formułach

Marka dysponuje unikatowym, opatentowanym składnikiem – SUPER HYALURONIC ACID™. To kompleks kwasu hialuronowego, który zawiera aż 3 rodzaje rej substancji. To HA+, Mikro HA i Makro HA. Składniki te pomagają nawilżyć cerę i zapobiec odparowywaniu wody. Inną opatentowaną substancją Hada Labo Tokyo jest Tetrapeptyd-5, czyli kompleks 4 aminokwasów. Wpływa on na pobudzenie produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Marka przeprowadza badania, które wskazują, że kompleks kwasu hialuronowego pomaga zatrzymać wilgoć w skórze znacznie dłużej, niż ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych produktów. Nawet po 8 godzinach spadek poziomu nawilżenia wynosi zaledwie 10% *. W kosmetykach do twarzy Hada Labo Tokyo dostępnych w Dr. Max znaleźć można również wiele innych cennych substancji. To retinol w czystej postaci, kolagen, resweratrol, ekstrakt z różowego drzewa jedwabnego oraz kofeina. Wyroby Hada Labo Tokyo mają naturalne składy. Nie są testowane na zwierzętach.

* https://www.hadalabotokyo.pl/pl/japonskie-receptury/badania-skutecznosci/