Hair Queen

  (13)

Hair Queen to Polska marka należąca do firmy SODORE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, założonej w 2020 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją kosmetyków do świadomej pielęgnacji włosów o różnej porowatości. Firma od niedawna oferuje też produkty do twarzy Face Queen.

Sortuj według

Odżywki, szampony i maski Hair Queen

Kosmetyki do włosów Hair Queen powstały z myślą o osobach, które stosują świadomą pielęgnację. Zawierają składniki z trzech najważniejszych grup substancji - emolientów, protein i humektantów. Produkty Hair Queen są w pełni wegańskie. Bazują w 98% na olejach i ekstraktach roślinnych pochodzenia naturalnego. Zostały podzielone na cztery kategorie - do włosów nisko-, średnio- i wysokoporowatych oraz do włosów o dowolnej porowatości.

Produkty do włosów Hair Queen to odżywki, wcierki, peelingi do skóry głowy, serum, maski i szampony. Kosmetyki te pomagają zregenerować i odżywić włosy o konkretnej porowatości. Usuwają zanieczyszczenia, sebum i resztki preparatów stylizacyjnych, jednocześnie dostarczając substancji, które wspierają wzrost i zdrowy wygląd kosmyków. Linia dla włosów wysokoporowatych pomaga poradzić sobie z puszeniem i przesuszeniem, a do niskoporowatych - przyklapnięciem u nasady. Produkty typu Olejkowe serum Hair Queen na zniszczone końcówki służą natomiast do zabezpieczania końcówek przed uszkodzeniami mechanicznymi i rozdwajaniem.

Kosmetyki do włosów Hair Queen dostępne w Dr. Max umieszczono w ekoopakowaniach - tubach, plastikowych słoiczkach i butelkach z atomizerem. Nadają się do ponownego przetworzenia w procesie recyklingu. Marka Hair Queen stosuje świadome podejście do produkcji kosmetyków, ograniczając negatywny wpływ swoich działań na środowisko naturalne.

Kosmetyki Hair Queen do kompleksowej pielęgnacji włosów

Marka Hair Queen ma w swojej ofercie wszystkie kosmetyki niezbędne do kompleksowej pielęgnacji włosów i skory głowy. Produkty te pomagają usunąć zanieczyszczenia, odżywić kosmyki i zabezpieczyć je przed czynnikami zewnętrznymi. Zawarte w nich składniki wspierają regenerację przesuszonych i zniszczonych włosów, także po koloryzacji lub regularnych zabiegach z użyciem wysokiej temperatury. Stosowane przez dłuższy czas, mogą przyczynić się do obniżenia porowatości i wygładzenia kosmyków. Kosmetyki do włosów Hair Queen są dostępne w przystępnych cenach.