Health Labs Care

  (19)

Health Labs Care to polska marka z siedzibą w Białymstoku. Jej misją jest dbanie o zdrowie, wygląd i samopoczucie konsumentów. Opiera swoje działania na naukowej wiedzy ekspertów i najnowszych technologiach. Produkty Health Labs Care powstają w Polsce, ale składniki są sprowadzane z całego świata.

Sortuj według

Kosmetyki i suplementy diety Health Labs Care

Health Labs Care zajmuje się produkcją suplementów diety, kosmetyków, kaw, kakao i gotowych koktajlów. Najważniejsze linie produktowe tej marki to Basic Care, Beauty Care, Special Care, Neuro Care, Kids Care, Glow On, Slow On, Pure On i Solve On. Kosmetyki Health Labs Care to preparaty nawilżające, odżywiające, oczyszczające, łagodzące i złuszczające. Marka produkuje też kosmetyki na niedoskonałości, nierówny koloryt cery i osób, których skóra potrzebuje liftingu. W ofercie Health Labs Care znaleźć można m.in.:

Wśród wyrobów tej marki znaleźć można m.in. Health Labs Care Glow On krem nawilżający ze składnikami naturalnymi. Produkt zawiera pantenol i emolienty, które pomagają uchronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

Bezpieczne preparaty Health Labs Care przyjazne dla środowiska

Marka Health Labs Care sąży do tego, by ograniczyć plastik do minimum niezbędnego do utrzymania jakości i bezpieczeństwa swoich produktów. Kosmetyki i suplementy diety są sprzedawane w szklanych słoikach i butelkach z metalowymi nakrętkami. Tusz używany do przygotowywania nadruków jest bezpieczny dla środowiska. Wiele produktów marki Health Labs Care umieszczono też w kartonowych pudełkach bez wypełniaczy. Większe zamówienia są zabezpieczane biodegradowalnym skropakiem.

Do produkcji swoich suplementów diety Health Labs Care stosuje składniki, które zostały przebadane, a uzyskane wyniki można znaleźć w bazie PubMed. Wśród nich warto wyróżnić L-tarninę pomagającą zredukować stres i niepokój, sulforafan wspierający walkę ze złym cholesterolem oraz alpha-GPC, który wpływa na zwiększenie poziomu somatotropiny w trakcie wysiłku oporowego. Kosmetyki do twarzy Health Labs Care nie są testowane na zwierzętach. Większość tych produktów może być używana do codziennej pielęgnacji. Wyroby Health Labs Care mają przystępne ceny.