Hemp+ SPORT

  (1)

Hemp+ SPORT to marka kierująca swoją ofertę do sportowców – zawodowych i amatorów. Jej siedziba mieści się we Francji – w Paryżu. Marka zajmuje się produkcją wyrobów do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Umieszczono je w minimalistycznych, eleganckich opakowaniach.

Sortuj według

  Preparaty Hemp+ SPORT dla sportowców

  Hemp+ SPORT oferuje naturalne produkty do stosowania przed, w trakcie i po aktywności fizycznej. Wyroby tej marki bazują na oleju CBD. W asortymencie producenta znaleźć można zarówno gotowe wyroby sportowe, jak i smakołyki konopne czy olej podjęzykowy. Marka oferuje też kosmetyki wspierające regenerację i odpoczynek mięśni. Wśród kosmetyków Hemp+ SPORT znaleźć można m.in. balsamy chłodzące. To produkty pomagające przynieść odprężenie po intensywnym wysiłku fizycznym. Mają naturalną recepturę, która wspiera walkę z zakwasami po treningu. Hemp+ SPORT balsam chłodzący z CBD wpływa na poprawę krążenia. To kosmetyk o miętowym zapachu, nietestowany na zwierzętach.

  Marka Hemp+ SPORT oferuje również preparaty, które pomagają poprawić samopoczucie przed snem. Można stosować je codziennie wieczorem, zwłaszcza po intensywnych treningach. Produkty te zawierają nie tylko olej CBD, lecz także kwasy Omega-6 i Omega-3 oraz witaminy A, D, E i K. Niektóre z nich wzbogacono też proteinami, karotenem, aminokwasami i składnikami mineralnymi. Wiele kosmetyków Hemp+ SPORT umieszczono w opakowaniach z higieniczną pompką. Większość z nich nie jest odpowiednia dla dzieci i kobiet w ciąży.

  Preparaty Hemp+ SPORT z olejem konopnym

  Olej konopny stosowany do produkcji preparatów Hemp+ SPORT  jest pozyskiwany metodą ekstrakcji CO2. Nie zawiera pestycydów i substancji zanieczyszczających. Olejki tej marki są wolne od THC i dokładnie kontrolowane. Przechodzą testy w wyspecjalizowanych, europejskich laboratoriach*. Produkty Hemp+ SPORT powstają z naturalnych składników aktywnych, bez żadnych substancji toksycznych dla człowieka i planety. Wyroby te umieszczono w opakowaniach wykonanych z aluminium. Pozwalają one zachować większe bezpieczeństwo produktów podczas transportu. Opakowania te nadają się również do recyklingu. Produkty Hemp+ SPORT mają przystępne ceny, zależne od przeznaczenia preparatu.

  * https://hempluscbd.com/en/huile-de-cbd/