Hepa Action Advanced, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety w kapsułkach zawiera karczoch zwyczajny i ostryż długi

Dostępny
44,99

O produkcie: Hepa Action Advanced, suplement diety, 30 kapsułek

100012096

Opis

Hepa Action Advanced to suplement diety, który wspiera zdrowie wątroby i detoksyfikację dzięki zawartości karczocha zwyczajnego i ostryżu długiego.

Właściwości

Hepa Action Advanced to innowacyjnym kompleks molekularny złożony z kwasów hydroksycynamonowych, terpenów i flawonoidów pochodzących z karczocha zwyczajnego, rozmarynu lekarskiego, ostryżu długiego i głogu jednoszyjkowego.

Hepa Action Advanced zapobiega gromadzeniu tłuszczu w wątrobie i ułatwia jego usuwanie dzięki zawartości ekstraktu z ostryżu długiego oraz uczestniczy w utrzymaniu zdrowia wątroby dzięki ekstraktowi z karczocha zwyczajnego wspierającego również detoksyfikację.

Formuła została wzbogacona ekstraktem z rozmarynu lekarskiego, który wspomaga prawidłową pracę wątroby oraz wydzielanie żółci oraz, w synergii z ekstraktem z karczocha zwyczajnego, ułatwia trawienie.Ponadto produkt ma działanie przeciwutleniające dzięki zawartości ekstraktu z ostryżu długiego, a ekstrakt z głogu jednoszyjkowego uzupełnia formułę.


Tabela

ILOŚĆ DLA MAKSYMALNEJ ZALECANEJ PORCJI DZIENNEJ - 2 KAPSUŁKI
Cuphenyl kompleks molekularny 244 mg
mianowany na zawartość: kwasu rozmarynowego 1,23% 3,0 mg
całkowitych flawonoidów w przeliczeniu na hiperozyd 1,20% 2,9 mg
zawierający:
Karczoch zwyczajny liofilizowany ekstrakt z liści 83 mg
Rozmaryn lekarski liofilizowany ekstrakt z liści 75 mg
Ostryż długi liofilizowany ekstrakt z kłącza 45 mg
Głóg jednoszyjkowy liofilizowany ekstrakt z kwitnących wierzchołków 41 mg


Skład

Składniki: Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus) sproszkowane liście, żelatyna, ostryż długi (Curcuma longa) sproszkowane kłącze, karczoch zwyczajny (Cynara scolymus) liofilizowany ekstrakt z liści, rozmaryn lekarski (Rosmarinus officinalis) liofilizowany ekstrakt z liści, ostryż długi (Curcuma longa) liofilizowany ekstrakt z kłącza, głóg jednoszyjkowy (Crataegus monogyna) liofilizowany ekstrakt z kwitnących wierzchołków.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: 1 kapsułki dwa razy dziennie, najlepiej przed śniadaniem i przed kolacją.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

ABOCA AZIENDA AGRARIA
Via Dela Liberta 37/ter
Pistino di Citerna

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.