Herbalex, plastry oczyszczające z konopiami, 2 sztuki

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

8,19
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017431

Zanieczyszczenie organizmu może być przyczyną takich problemów zdrowotnych jak otyłość, biegunki i zaparcia, alergie czy bóle stawów. Plastry oczyszczające z konopiami to produkt, który pozwala skutecznie oczyścić organizm.

Producent

Herbamedicus Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 3,
95–080 Tuszyn

Przeznaczenie

Stosowane w celu oczyszczenia organizmu.

Skład

Ocet bambusowy w proszku, owoc konopii, turmalin, chityna, witamina C, błonnik roślinny, proszek anionowy, mięta, dekstryna.

Jak stosować

Plastry nakleja się na podeszwę jednej i drugiej stopy na noc i po odklejeniu, wyrzuca się je rano wraz z usuniętymi toksynami.

Waga

Opakowanie zawiera 2 sztuki.

Właściwości

Plastry oczyszczające z konopiami Herbalex zawierają wyłącznie naturalne składniki. Dzięki nim przywrócisz sobie dobre samopoczucie i zachowasz dłużej zdrowie. Mają korzystne działanie także na układ immunologiczny i pozwalają przywrócić pełnię zdrowia. To sposób na poprawienie jakości snu, krążenia krwi i witalności organizmu.
Plastry powinno się stosować przez kilka nocy, aż całość toksyn zostanie usunięta z organizmu. Tempo tego procesu zależy od stanu zanieczyszczenia ciała.
Plastry oczyszczające z konopiami szybko usuwają nagromadzone toksyny, przez co możesz szybciej wrócić do zdrowia.

catalog.Warning: catalog.images are for information only.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.