HERBLIZ

  (6)

HERBLIZ to marka wywodząca się z amerykańskiego stanu Kalifornia. Wszystkie produkty tego producenta powstają jednak w Berlinie. To marka stosunkowo nowa w Europie, bazująca na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w Kalifornii. W jej ofercie znaleźć można preparaty z CBD.

Sortuj według

  Preparaty HERBLIZ z olejem konopnym

  HERBLIZ zajmuje się produkcją preparatów na bazie oleju konopnego i CBD. To czyste olejki, waporyzatory i płyny. Marka oferuje preparaty o różnych stężeniach CBD – 5%, 10%, 15% i 20%. Wśród nich znaleźć można produkty klasyczne i w wersjach smakowych. Są one dostępne w opakowaniach z kroplomierzem, a także sprayem. Marka oferuje również krople bez dodatku substancji pochodzenia konopnego. To m.in. preparaty nasenne z melatoniną czy ekstrakt z pestek winogron.

  HERBLIZ produkuje też kosmetyki z dodatkiem substancji pochodzenia konopnego. To kremy, sole i kule do kąpieli czy olejki do masażu. Jednym z produktów tej marki jest HERBLIZ Hemp Seed Oil Cosmetics krem pod oczy. To kosmetyk, który pomaga zmniejszyć cienie i opuchliznę pod oczami, a także wygładzić zmarszczki mimiczne. Zawiera składniki wpływające na nawilżenie i regenerację cery. Może być stosowany przez osoby o różnych typach skóry. Produkty HERBLIZ są dostępne w przystępnych cenach.

  Jakościowe wyroby HERBLIZ o naturalnym pochodzeniu

  Po zakończeniu produkcji wyroby HERBLIZ trafiają do niezależnego laboratorium, w których sprawdza się ich czystość i jakość. Mają one odpowiednie certyfikaty laboratoryjne *. Wszystkie produkty marki HERBLIZ cechują się poziomem THC niższym niż 0,1%, zgodnie z przepisami UE. Wyroby te mają znak Cosmos, potwierdzający ich ekologiczne pochodzenie i naturalny skład. To produkty o czystości BIO. Producent kontroluje również, czy przy uprawie konopi nie użyto żadnych pestycydów i herbicydów.

  Produkty HERBLIZ są w 100% naturalne. Marka nie dodaje do nich zbędnych dodatków i konserwantów. Nie zawierają one również mikroplastiku. Są zgodne z wymaganiami stawianymi wyrobom produkowanym na terenie Unii Europejskiej. Powstają w sposób zrównoważony, z ograniczeniem śladu węglowego. Proces produkcji tych wyrobów przebiega zgodnie z wymaganiami certyfikatu GMP. Marka nie prowadzi testów na zwierzętach, a wszystkie jej preparaty są wegańskie.

  * https://herbliz.com/en/