Hey! Bamboo

  (4)

Hey! Bamboo to marka produktów ekologicznych przeznaczonych do higieny jamy ustnej oraz higieny uszu, która należy do firmy Bambaw. Jej misją jest ograniczenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów wykonanych z lekkiego i trwałego bambusa.

Sortuj według

Produkty ekologiczne Hey! Bamboo – dobro planety jest w naszych rękach

Szacuje się, że każdego dnia na świecie wytwarza się tysiące ton odpadów z tworzyw sztucznych, które mogą zagrażać nie tylko naszemu zdrowiu, ale przede wszystkim naturze i wszystkim formom życia. Co gorsza, rozkład tego typu odpadów niejednokrotnie trwa nawet dłużej niż 500 lat, co również dzieje się z ogromną szkodą dla planety. Aby temu zapobiec, firma Bambaw stworzyła markę Hey! Bamboo, która oferuje szeroki wybór produktów ekologicznych, stanowiących bardzo dobrą alternatywę dla ich plastikowych odpowiedników.

Hey! Bamboo to produkty wykonane w całości z lekkiego, trwałego i biodegradowalnego bambusa, czyli jednego z najszybciej odnawialnych surowców naturalnych. Bambus jest również hipoalergiczny i przeciwbakteryjny, przez co jest w pełni bezpieczny dla najmłodszych, jak również dla osób zmagających się z wszelkiego rodzaju alergiami skórnymi. Co ważne, poprzez dostarczanie klientom produktów Hey! Bamboo firma Bambaw może poszczycić się tytułem firmy z zerowym wpływem CO2 na środowisko.

Hey! Bamboo – produkty dla zdrowia Twoich zębów i uszu

Szukasz ekologicznego zamiennika dla tradycyjnej szczoteczki do zębów, która zadba o Twoje zęby, a przy okazji pomoże w ograniczeniu zużycia plastiku? W portfolio marki znajduje się szeroki wybór bambusowych szczoteczek do zębów. Ich bambusowy trzonek jest lekki i wygodny w użyciu, a cienkie, miękkie włoski doskonale docierają do przestrzeni międzyzębowych, usuwając z nich resztki jedzenia i osad. W rezultacie zęby są zabezpieczone przed rozwojem kamienia nazębnego i próchnicy.

Hey! Bamboo to jednak nie tylko ekologiczne, bambusowe szczoteczki do zębów. W ich asortymencie znaleźć można także biodegradowalne patyczki higieniczne do uszu wykonane z bambusa i bawełny, które są bardzo praktyczne i proste w użyciu. Patyczki świetnie sprawdzają się m.in. podczas oczyszczania małżowiny usznej, a także aplikacji cieni do powiek i nakładania preparatów na skórki paznokci.