Humavit Kwas Foliowy B6, B12, E, suplement diety, 60 tabletek

Suplement diety doustne kapsułki z dodatkiem z kw. foliowego i wit. E.

Dostępny
13,49

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Humavit Kwas Foliowy B6, B12, E, suplement diety, 60 tabletek

100019554

Opis

Suplement diety zawierający w składzie witaminy.

Właściwości

Witaminy B6 i B12 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, zmniejszeniu uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina B6 wspiera prawidłowy metabolizm białka i glikogenu. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, prawidłowej syntezy aminokwasów, produkcji krwi, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, funkcjonowania układu odpornościowego, biorą udział w procesie podziału komórek.

Skład

Produkt zawiera kwas foliowy, witaminy B6, B12, witaminę E.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecane spożycie: raz dziennie jedna tabletka w trakcie lub po posiłku, popić wodą. Nie należy przekraczać dziennej dawki.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

VARIA SP. Z O.O.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.