Humavit Multi-Błonnik, suplement diety, 180 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

18,67

O produkcie

100002540

Suplement diety o dużej zawartości błonnika.

Właściwości

Produkt uzupełnia codzienną dietę w roślinne substancje błonnikowe. Błonnik owsiany przyczynia się do zwiększenia masy kałowej. Błonnik pokarmowy jest niestrawną częścią pokarmu roślinnego, pochodzącą z okrywy nasiennej zbóż, skórek i miąższu owoców, oraz twardych włóknistych części warzyw. Enzymy trawienne człowieka nie rozkładają błonnika; po przejściu przez żołądek i jelita zostaje on wydalony.

Skład

Zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: błonnik jabłkowy: 360 mg; błonnik owsiany: 264 mg; inulina z cykorii: 120 mg; glukomannan: 96 mg.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecane spożycie: trzy razy dziennie po dwie tabletki w trakcie lub po posiłku, popić wodą. Nie należy przekraczać dziennej dawki.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

VARIA SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.