Humavit Multi-Błonnik, suplement diety, 180 tabletek

Suplement diety z błonnikiem jabłkowym i owsianym, inuliną z cykorii.

Dostępny
15,55

O produkcie: Humavit Multi-Błonnik, suplement diety, 180 tabletek

100002540

Opis

Suplement diety o dużej zawartości błonnika.

Właściwości

Produkt uzupełnia codzienną dietę w roślinne substancje błonnikowe. Błonnik owsiany przyczynia się do zwiększenia masy kałowej. Błonnik pokarmowy jest niestrawną częścią pokarmu roślinnego, pochodzącą z okrywy nasiennej zbóż, skórek i miąższu owoców, oraz twardych włóknistych części warzyw. Enzymy trawienne człowieka nie rozkładają błonnika; po przejściu przez żołądek i jelita zostaje on wydalony.

Skład

Składniki:substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca: skrobia ziemniaczana, błonnik jabłkowy, błonnik owsiany, ekstrakt z korzenia cykorii (DER 16-17:1), stabilizator: fosforan triwapniowy, glukomannan

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecane spożycie: trzy razy dziennie po dwie tabletki w trakcie lub po posiłku, popić wodą. Nie należy przekraczać dziennej dawki.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

GOLDSTUDIO Adam Rudziński ul. Żwirki i Wigury 56B 43-190 Mikołów

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.