Humavit Na Stres, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety zawierający ekstrakty z korzenia Witanii Ospałej.

Dostępny
26,33

O produkcie: Humavit Na Stres, suplement diety, 30 kapsułek

100010361

Opis

Suplement diety.

Właściwości

Produkt zawiera ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera Radix). Witania przyczynia się do przywrócenia równowagi emocjonalnej i poprawy nastroju w okresach napięcia psychicznego. Wpływa na odprężenie psychiczne i fizyczne. Pomaga utrzymać sprawność fizyczną i umysłową w sytuacjach wyczerpania i utraty koncentracji. Korzystnie wpływa na serce, układ sercowo-naczyniowy i układ oddechowy.  Ożywia ciało.


Tabela

Zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: ekstrakt z korzenia witanii ospałej: 500 mg

Skład

ekstrakt z korzenia witanii ospałej (DER 10:1); substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; materiał kapsułki: karboksymetylopropyloceluloza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Jak stosować

Zalecane spożycie: jedna kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Produkt przeznaczony dla dorosłych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego stylu życia.

Producent

Varia

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.