Hydrominum + Detox, suplement diety, 30 tabletek

Suplement diety w formie tabletek zawierajacy wyciągi roślinne w składzie.

Dostępny
25,49

O produkcie: Hydrominum + Detox, suplement diety, 30 tabletek

100032464

Opis

Suplement diety Hydrominum+detox wspiera eliminację wody z organizmu a dzięki zawartości brodziuszki wiechowatej wspomaga naturalne procesy usuwania toksyn i substancji będących wynikiem przemiany materii. Dodatkowo składniki produktu wspomagają odchudzanie, utrzymanie prawidłowej masy ciała, ułatwiają redukcję cellulitu, i wspierają samopoczucie w okresie napięcia przedmiesiączkowego.


Właściwości

Suplement diety Hydrominum + Detox przeznaczony jest dla osób dorosłych. Jego składniki wspomagają utrzymanie prawidłowej masy ciała i jego detoksykację, w tym naturalne wyciągi roślinne m.in. z nasion winogron, zielonej herbaty, ziela pokrzywy, nawłoci, mniszka lekarskiego i opuncji figowej. W opakowaniu Hydrominum + Detox znajduje się 30 tabletek, co wystarcza na miesiąc stosowania. Producentem suplementu diety jest Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. Preparaty wspomagające oczyszczanie organizmu powinny być przyjmowane wyłącznie pod nadzorem lekarza.

Prawidłowa masa ciała jest wypadkową wielu czynników, w tym przede wszystkim prowadzenia zdrowego stylu życia uwzględniającego codzienny ruch, a także zbilansowanej diety. Suplementy diety mogą być jedynie jego uzupełnieniem.

Jak działa Hydrominum + Detox?

Preparat Hydrominum + Detox zawiera w składzie m.in.:

  • wyciąg z zielonej herbaty – wspomaga organizm w walce z wolnymi rodnikami, które przyczyniają się do powstawania stresu oksydacyjnego, wspiera wydalanie wody i tym samym pomaga zachować prawidłową masę ciała,
  • wyciąg z nasion winogron – pomaga zachować szczupłą sylwetkę i zmniejsza cellulit,
  • wyciąg z ziela pokrzywy – pozwala wyeliminować nadmiar wody z organizmu,
  • wyciąg z ziela nawłoci – wspiera prawidłową pracę układu moczowego i pęcherza,
  • wyciąg z mniszka lekarskiego – wspomaga procesy detoksykacji organizmu i chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,
  • wyciąg z opuncji figowej – pozwala zachować prawidłowy metabolizm tłuszczów i ogranicza apetyt,
  • ostrokrzew paragwajski - wspomaga eliminację wody z organizmu,
  • brodziuszka wiechowata - wspiera naturalne mechanizmy oczyszczania organizmu.

Suplement diety przeznaczony jest dla osób, które chcą dostarczyć organizmowi składników wspierających organizm na wielu jego poziomach.

Jak stosować Hydrominum + Detox?

Suplement diety Hydrominum + Detox przeznaczony jest do spożycia wewnętrznego – 1 tabletka raz dziennie (najlepiej w trakcie posiłków). Popić dużą ilością wody. Nie przekraczać zalecanych porcji.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Hydrominum + Detox?

Przeciwwskazaniami do stosowania Hydrominum + Detox jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie podawać dzieciom. Kobiety w ciąży i okresie karmienia piersią przed spożyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Czy Hydrominum + Detox może mieć skutki uboczne?

Brak informacji na temat ewentualnych skutków ubocznych preparatu.


Tabela

Składnik 1 tabletka
Wyciąg z owocu opuncji figowej 50 mg
Wyciąg z mniszka lekarskiego 70 mg
Wyciąg z ziela pokrzywy 150 mg
Wyciąg z zielonej herbaty, w tym 100 mg
3-galusan (-)-epigalokatechiny (EGCG) nie więcej niż 95 mg
Wyciąg z nasion winogron 50 mg
Wyciąg z ziela nawłoci pospolitej 30 mg
Wyciąg z ostrokrzewu paragwajskiego 64 mg
Wyciąg z liści brodziuszki wiechowatej 30 mg

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z ziela pokrzywy, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z mniszka lekarskiego, wyciąg z ostrokrzewu paragwajskiego, wyciąg z owocu opuncji figowej, wyciąg z nasion winogron, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z ziela nawłoci pospolitej, wyciąg z liści brodziuszki wiechowatej, substancja wypełniająca: poliwinylopirolidon, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: węglan wapnia, substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, kwasy tłuszczowe, talk, wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba


Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia: Dorośli: 1 tabletka.

Przeznaczenie

Przeznaczony w celu suplementacji składników zawartych w preparacie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Spożycie 3-galusanu (-)-epigalokatechiny w ciągu dnia powinno wynosić poniżej 800 mg.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez dzieci poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Produktu nie należy spożywać tego samego dnia z innymi produktami zawierającymi zieloną herbatę. Nie należy spożywać produktu na czczo.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed światłem i wilgocią.


Waga

Opakowanie zawiera 30 tabletek.

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.