Hydrominum, 30 tabletek

Suplement diety z wyciągiem z mniszka lekarskiego i wyciągiem z pokrzywy.

Dostępny
19,91

Alternatywa od Dr. Maxa

Suplement diety w postaci tabletek z wyciągami roślinnymi i ziołowymi.

O produkcie: Hydrominum, 30 tabletek

100002556

Opis

Hydrominum, suplement diety, 30 tabletek  to preparat, który zawiera naturalne składniki wspomagające eliminację wody z
organizmu oraz fizjologiczną detoksykację.


Właściwości

Hydrominum to suplement diety dla osób dorosłych bazujący na naturalnych składnikach o pochodzeniu roślinnym. Zawarte w nim ekstrakty mają właściwości usuwające nadmiar wody z organizmu, wspomagające odchudzanie, ułatwiające redukcję cellulitu i wspierające detoksykację organizmu. Wskazane dawkowanie preparatu to 1 tabletka dziennie, którą można przyjmować o dowolnej porze.

Czy Hydrominum pomaga w odchudzaniu?

Ponieważ Hydrominum zawiera składniki o działaniu moczopędnym i oczyszczającym organizm z toksyn, może ułatwiać redukcję nadmiernej masy ciała. Usuwanie nadmiaru wody z organizmu zaobserwujesz zarówno w postaci niższej wagi, jak i zmian w obwodach swojego ciała. Aby jednak suplement pomagał w odchudzaniu, czyli redukcji tkanki tłuszczowej, niezbędne jest stosowanie deficytu kalorycznego i regularne wykonywanie aktywności fizycznej.

Czy Hydrominum jest skuteczny?

Suplement pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu, jednak nie stanowi on zamiennika zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. Gromadzenie wody w organizmie może być związane między innymi z fizjologicznymi zmianami równowagi hormonalnej w trakcie cyklu menstruacyjnego lub spowodowane stosowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych, nieodpowiednią dietą oraz brakiem odpowiedniej aktywności fizycznej.

Po jakim czasie zaczyna działać Hydrominum?

Producent nie podaje informacji o tym, po jakim dokładnie czasie zaczyna działać Hydrominum. Dla pożądanych efektów suplement ten należy jednak stosować nie sporadycznie i doraźnie, a regularnie oraz długoterminowo. Prozdrowotne składniki zawarte w preparacie, takie jak wyciąg z ziela nawłoci czy ekstrakt z zielonej herbaty, mogą przyspieszać efekty wprowadzenia zdrowej diety i aktywności fizycznej. Aby przeciwdziałać nadmiarowi wody w organizmie, należy kontynuować zdrowe nawyki po zaprzestaniu suplementacji.

Czy Hydrominum jest bezpieczne?

Suplement diety o naturalnym składzie jest bezpieczny do stosowania, pod warunkiem zachowania rekomendowanego dawkowania w postaci 1 tabletki dziennie.  Suplementu nie należy jednak stosować, jeśli jest się uczulonym na którykolwiek ze składników suplementu. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią producent zaleca skonsultowanie stosowania preparatu z lekarzem.

Hydrominum – jaki ma skład?

Wyciąg z ziela nawłoci wspiera zdrowie pęcherza i dolnych dróg moczowych. Wyciąg z mniszka lekarskiego wspiera naturalne procesy oczyszczające organizm oraz fizjologiczną detoksykację. Dodatkowo wspomaga ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników.

Wyciąg z pokrzywy wspomaga eliminację wody z organizmu. Wpływa korzystnie na witalność i zachowanie energii. Wyciąg z zielonej herbaty wspiera naturalną ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników. Dodatkowo wspomaga prawidłowe wydalanie wody z organizmu. Pomaga kontrolować masę ciała i zmniejszyć apetyt. Wyciąg z nasion winogron pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i zmniejszeniu cellulitu. Wyciąg z owocu opuncji figowej wspomaga metabolizm tłuszczów i kontrolę wagi. Wspomaga również odchudzanie i pomaga ograniczyć apetyt.


Tabela

Składnik 1 tabletka
Wyciąg z owocu opuncji figowej 100 mg
Wyciąg z mniszka lekarskiego 70 mg
Wyciąg z ziela pokrzywy 150 mg
Wyciąg z zielonej herbaty, w tym 100 mg
katechiny nie więcej niż 95 mg
3-galusan (-)-epigalloktatechiny (EGCG) nie więcej niż 95 mg
Wyciąg z nasion winogron 80 mg
Wyciąg z ziela nawłoci pospolitej 30 mg

Skład

Składniki:substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z ziela pokrzywy, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z owocu opuncji figowej, wyciąg z nasion winogron, wyciąg z mniszka lekarskiego, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z ziela nawłoci pospolitej, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, barwnik: węglan wapnia, substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, kwasy tłuszczowe, talk, wosk pszczeli biały oraz wosk camauba

Jak stosować

Doustnie. 


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.


Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Spożycie 3-galusanu (-)-epigallokatechiny w ciągu dnia powinno wynosić poniżej 800 mg.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez dzieci poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Nie zaleca się spożywać z innymi produktami zawierającymi zieloną herbatę. Nie należy spożywać produktu na czczo. W przypadku problemów zdrowotnych przed spożyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.


Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.