Hydrominum, 30 tabletek

Dostępny
22,99

O produkcie

100002556

Hydrominum, suplement diety, 30 tabletek  to preparat, który zawiera naturalne składniki wspomagające eliminację wody z
organizmu oraz fizjologiczną detoksykację.

Właściwości

Hydrominum to suplement diety dla osób dorosłych bazujący na naturalnych składnikach o pochodzeniu roślinnym. Zawarte w nim ekstrakty mają właściwości usuwające nadmiar wody z organizmu, wspomagające odchudzanie, ułatwiające redukcję cellulitu i wspierające detoksykację organizmu. Wskazane dawkowanie preparatu to 1 tabletka dziennie, którą można przyjmować o dowolnej porze.

Czy Hydrominum pomaga w odchudzaniu?

Ponieważ Hydrominum zawiera składniki o działaniu moczopędnym i oczyszczającym organizm z toksyn, może ułatwiać redukcję nadmiernej masy ciała. Usuwanie nadmiaru wody z organizmu zaobserwujesz zarówno w postaci niższej wagi, jak i zmian w obwodach swojego ciała. Aby jednak suplement pomagał w odchudzaniu, czyli redukcji tkanki tłuszczowej, niezbędne jest stosowanie deficytu kalorycznego i regularne wykonywanie aktywności fizycznej.

Czy Hydrominum jest skuteczny?

Suplement pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu, jednak nie stanowi on zamiennika zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. Gromadzenie wody w organizmie może być związane między innymi z fizjologicznymi zmianami równowagi hormonalnej w trakcie cyklu menstruacyjnego lub spowodowane stosowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych, nieodpowiednią dietą oraz brakiem odpowiedniej aktywności fizycznej.

Po jakim czasie zaczyna działać Hydrominum?

Producent nie podaje informacji o tym, po jakim dokładnie czasie zaczyna działać Hydrominum. Dla pożądanych efektów suplement ten należy jednak stosować nie sporadycznie i doraźnie, a regularnie oraz długoterminowo. Prozdrowotne składniki zawarte w preparacie, takie jak wyciąg z ziela nawłoci czy ekstrakt z zielonej herbaty, mogą przyspieszać efekty wprowadzenia zdrowej diety i aktywności fizycznej. Aby przeciwdziałać nadmiarowi wody w organizmie, należy kontynuować zdrowe nawyki po zaprzestaniu suplementacji.

Czy Hydrominum jest bezpieczne?

Suplement diety o naturalnym składzie jest bezpieczny do stosowania, pod warunkiem zachowania rekomendowanego dawkowania w postaci 1 tabletki dziennie.  Suplementu nie należy jednak stosować, jeśli jest się uczulonym na którykolwiek ze składników suplementu. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią producent zaleca skonsultowanie stosowania preparatu z lekarzem.

Hydrominum – jaki ma skład?

Wyciąg z ziela nawłoci wspiera zdrowie pęcherza i dolnych dróg moczowych. Wyciąg z mniszka lekarskiego wspiera naturalne procesy oczyszczające organizm oraz fizjologiczną detoksykację. Dodatkowo wspomaga ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników.

Wyciąg z pokrzywy wspomaga eliminację wody z organizmu. Wpływa korzystnie na witalność i zachowanie energii. Wyciąg z zielonej herbaty wspiera naturalną ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników. Dodatkowo wspomaga prawidłowe wydalanie wody z organizmu. Pomaga kontrolować masę ciała i zmniejszyć apetyt. Wyciąg z nasion winogron pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i zmniejszeniu cellulitu. Wyciąg z owocu opuncji figowej wspomaga metabolizm tłuszczów i kontrolę wagi. Wspomaga również odchudzanie i pomaga ograniczyć apetyt.

Tabela

Składniki 1 tabletka
Ekstrakt z owocu opuncji figowej 100 mg
Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego 70 mg
Wyciąg z pokrzywy zwyczajnej 150 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 100 mg
Wyciąg z nasion winogron 80 mg
Wyciąg z ziela nawłoci pospolitej 30 mg

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z ziela pokrzywy, wyciąg z zielonej herbaty, ekstrakt z owocu opuncji figowej, wyciąg z nasion winogron, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego. Substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z ziela nawłoci. Substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona. Substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Barwnik: dwutlenek tytanu. Substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, wosk pszczeli oraz wosk camauba.

Jak stosować

Doustnie. 

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Nie stososowac w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. 

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o. o.,
ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.