Hydronea Baby, suplement diety, smak cytrynowy, 10 saszetek

Suplement diety o smaku cytrynowym, który uzupełnia płyny i elektrolity.

Dostępny
9,45

O produkcie: Hydronea Baby, suplement diety, smak cytrynowy, 10 saszetek

100008717

Opis

Hydronea to preparat nawadniający, który uzupełnia płyny i elektrolity utracone m.in. podczas biegunki, czy wymiotów.

Właściwości

Hydronea baby to pierwszy naprawdę smaczny doustny płyn nawadniający. Dzięki temu podanie preparatu najmłodszym jest dziecinnie proste. Skład, właściwości i dawkowanie Hydronei są zgodne z wytycznymi WHO.Hydronea baby przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci pow. 6 miesiąca życia do uzupełniania płynów i składników mineralnych w stanach odwodnienia organizmu podczas biegunki i wymiotów.

Skład

Składniki: glukoza, cytrynian sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, naturalny aromat cytrynowy

Jak stosować

Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody. Podawać schłodzone. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać.

Stosować pod nadzorem lekarza.

Przeznaczenie

Dla dorosłych i dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, dla uzupełnienia płynów i części mineralnych utraconych w sytuacji biegunek, wymiotów i odwodnienia organizmu.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazaniem do używania towaru jest obecność krwi w stolcu, słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny i niedrożność jelit. Artykułu nie należy stosować pozajelitowo.

Produkt zawiera sód. Osoby z wysokim ciśnieniem krwi i/albo cierpiące na schorzenia sercowo-naczyniowe powinny zachować ostrożność. W przypadku odwodnienia w wyniku utrzymującego się poprzez dłuższy czas lub regularnie powtarzającego się częstego oddawania wodnistych stolców lub częstego oddawania wodnistych stolców przebiegającego z gorączką należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Osoby chore na cukrzycę powinny zachować ostrożność.

Waga

50 g

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.