Hysan, maść do nosa, 5 g

Dostępny
22,34

O produkcie: Hysan, maść do nosa, 5 g

100018437

Opis

Maść do nosa z witaminą A. Pielęgnuje i nawilża nos oraz wspiera jego naturalną regenerację, np. w przypadku nieżytu nosa.

Właściwości

Korzyści ze stosowania:

  • pielęgnacja i regeneracja przedniego odcinka nosa,
  • z uwagi na brak środków konserwujących dobra tolerancja przy długotrwałym stosowaniu,
  • preparat może być stosowany zarówno u dzieci jak i kobiet ciężarnych i matek karmiących piersią.
  • preparat może być stosowany u dorosłych, dzieci i niemowląt.

Skład

Palmitynian retinolu 250 I.U./g(witamina A), płynna parafina o wysokiej gęstości i niskiej gęstości, lanolina i biała wazelina.

Jak stosować

W przypadku uczucia suchości w nosie maść do nosa zazwyczaj stosuje się trzy razy dziennie, przy czym, w przypadku nasilenia objawów, można ją także stosować częściej.

Przeznaczenie

Maść do nosa hysan tworzy warstwę ochronną, która sprzyja procesowi regeneracji, przez co kojąco nawilża i pielęgnuje przedni odcinek nosa. Jednocześnie ułatwia usuwanie strupów i skorup. Przyjemnie miękka i gładka rozprowadza się równomiernie dobrze na skórze i śluzówkach nosa. Sprawia to, że maść do nosa szczególnie nadaje się do intensywnej i długotrwałej pielęgnacji nosa.

Ostrzeżenia

Przydatność do użycia: 6 miesiące po pierwszym otwarciu.

Nie należy stosować maści w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek z jej składników. Należy przerwać stosowanie, jeśli wystąpią reakcje nadwrażliwości (np. świąd, zaczerwienienie). Objawy te zazwyczaj szybko ustępują po przerwaniu stosowania.


Dystrybutor

URSAPHARM POLAND SP. Z O.O.

Producent

URSAPHARM POLAND SP.Z O.O.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.