Iana

  (4)

Iana jest polską marką wyrobów medycznych, która należy do firmy Starpharma, producenta preparatów do pielęgnacji oczu. Firma o ponad 12-letnim doświadczeniu na rynku skupia się na tworzeniu zdrowych i innowacyjnych produktów, które wspierają komfort widzenia i dbają o kondycję narządu wzroku.

Sortuj według

  Wyroby medyczne Iana – prosty sposób na kompleksowe wsparcie organizmu

  Starpharma jest jedną z najszybciej rozwijających się firm farmaceutycznych w Polsce, która zajmuje się produkcją farmaceutyków i dermokosmetyków OTC, jak również produkcją suplementów diety, wyrobów medycznych i zdrowych słodyczy. Jej misją jest dostarczanie klientom produktów, które wspierają ich zdrowie. Świetną ich wizytówką jest marka Iana, która skupia się na wytwarzaniu najwyższej jakości wyrobów medycznych do pielęgnacji oczu.

  Marka Iana kładzie duży nacisk na nieustanny rozwój i inwestowanie w coraz nowsze rozwiązania technologiczne. Od 2023 roku firma korzysta z nowoczesnego zakładu produkcyjnego, w którym powstają wyroby medyczne Iana, które spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa oraz higieny, w tym m.in. wymagania normy medycznej PN-EN ISO 13485:2016.

  Iana – wyroby medyczne dla lepszego widzenia i komfortu oczu

  W kwestii wyrobów medycznych marka Iana stawia przede wszystkim na wsparcie narządu widzenia. Z myślą o osobach, które zmagają się z częstym przesuszeniem, zmęczeniem i podrażnieniem oczu, Iana stworzyła całą linię kropli do oczu o zróżnicowanym działaniu i starannie opracowanych recepturach.

  Wyroby medyczne Iana, które można znaleźć ofercie marki, to przede wszystkim:

  • Nawilżające krople do oczu Iana Optimal, które zawierają 0,1% kwasu hialuronowego, przez co przynoszą błyskawiczną ulgę i ukojenie wysuszonym oczom. Krople długotrwale łagodzą podrażnienia i nawilżają suche, zmęczone oraz wrażliwe oczy;
  • Nawilżające krople do oczu Iana Premium zawierające 0,4% kwasu hialuronowego, które wskazane są do długotrwałego nawilżenia i ochrony oczu przed podrażnieniami;
  • Łagodzące krople do oczu Iana Calm na bazie wyciągu z nagietka lekarskiego i oczaru wirginijskiego, które łagodzą podrażnienia i niwelują nieprzyjemne uczucie swędzenia oczu.