InoPharm

  (12)

inoPharm to serbska marka należąca do firmy PHOENIX Pharma. Została założona w 2012 roku. Każdego dnia dostarcza swoim klientom ponad 600 tysięcy opakowań z kosmetykami i lekami. Obecnie produkty marki inoPharm znaleźć można w nawet 27 krajach, głównie w Europie.

Sortuj według

Kosmetyki pielęgnacyjne inoPharm na różne potrzeby

Marka inoPharm oferuje kosmetyki pielęgnacyjne do ciała podzielone na 5 kategorii. To wyroby nawilżające, odżywcze, liftingujące, peelingujące i rozświetlające. Zostały oznaczone numerami od 1 do 5, co ułatwia dobieranie odpowiednich preparatów do potrzeb swojej skóry. Preparaty inoPharm mogą być stosowane bez względu na typ cery. Wiele wyrobów tego producenta jest polecanych osobom ze skórą dojrzałą i suchą. Marka oferuje też produkty na trądzik oraz problem widocznych naczynek czy nadmiernej wrażliwości. inoPharm słynie przede wszystkim z peelingów z kwasami.

Kosmetyki do twarzy inoPharm z kwasami

W swoich kosmetykach marka inoPharm stosuje kwas mlekowy, hialuronowy, AHA i BHA, retinol, niacynamid, cynk, witaminy. Stężenie poszczególnych substancji różni się w zależności od przeznaczenia preparatu. W niektórych wyrobach inoPharm znaleźć można też bioolejki z róży i oleje arganowe. Pomagają one opóźnić procesy starzenia, odżywić skórę i uchronić ją przed czynnikami zewnętrznymi.  Wśród najważniejszych produktów tej marki można wyróżnić inoPharm Pure Elements peeling do twarzy z 2% kwasem salicylowym i kwasem hialuronowym. To preparat o lekkiej konsystencji przeznaczony do długoterminowego, regularnego stosowania. Jest polecany osobom, które borykają się z zaskórnikami i łojotokiem.

Kosmetyki inoPharm powstają zgodnie z certyfikatem ISO i normami obowiązującymi w Unii Europejskiej, a także dobrymi praktykami dystrybucyjnymi WHO. Większość preparatów marki inoPharm powinna być stosowana w połączeniu z kremami z filtrem UV. W innym przypadku może dojść do poparzenia skóry, w związku z kwasami zastosowanymi w kosmetykach. Produktów tych nie powinno się używać również w połączeniu z innymi wyrobami zawierającymi kwas. Ceny kosmetyków do twarzy inoPharm różnią się w zależności od ich składu i przeznaczenia.