Intec

Intec Medical kontynuuje działalność firmy Medical Sprzęt Medyczny S.C. założonej w 2000 roku. Zajmuje się produkcją sprzętu medycznego. Intec dystrybuuje także wyroby takich marek, jak Boneco czy Lanaform. Jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED.

Sortuj według

  Sprzęt medyczny Intec do mierzenia parametrów ciała

  Marka zajmuje się produkcją sprzętu medycznego o wielu zastosowaniach. Wśród jej wyrobów znaleźć można inhalatory, termometry, ciśnieniomierze, oczyszczacze powietrza, masażery, wagi medyczne, materace przeciwodleżynowe czy pulsoksymetry. To urządzenia podzielone na kilka kategorii dla domu, dziecka, biura i alergika.

  Intec oferuje też serię urządzeń dla dzieci. To m.in. termometry na podczerwień, pozwalające na bezdotykowe wykonywanie pomiarów z odległości 5 cm od czoła, a także nawilżacze powietrza. Sprzęt ten może pomóc usunąć z otoczenia pyłki, sierść i wiele innych alergenów. Większość akcesoriów dla dzieci ma kształt zwierzątek. Przykładem jest inhalator kompresorowo-tłokowy Intec Panda. Wyposażono go również w maskę do nebulizacji dla dorosłych, dlatego może być stosowany przez całą rodzinę.

  Intec oferuje także drobne akcesoria do swoich urządzeń, jak mankiety do ciśnieniomierzy, pojemniki do inhalatorów, filtry czy maski dla dzieci i dorosłych. Produkty te należy wymieniać po każdym lub kilku użyciach. Sprzęt medyczny Intec ma przystępne ceny. Różnią się w zależności od przeznaczenia urządzenia.

  Nowoczesne urządzenia medyczne Intec o potwierdzonej jakości

  Sprzęt medyczny Intec został wyposażony w szereg nowoczesnych technologii. W inhalatorach zastosowano m.in. pojemnik nowej generacji, pozwalający na sterowanie prędkością działania. Termometry i pulsoksymetry umożliwiają natomiast zapamiętywanie kilku poprzednich pomiarów. Nawilżacze powietrza Intec dostępne w Dr. Max wyposażono w zabezpieczenie, które wyłącza sprzęt w razie braku odpowiedniej ilości wody w pojemniku.

  Wszystkie produkty Intec są zgodne z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej. Każdy wyrób medyczny tej marki jest zgłaszany do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów medycznych i Produktów Biobójczych. Produkcja urządzeń i akcesoriów Intec jest zgodna z wymaganiami certyfikatu ISO 9001/ ISO 13485.