ISDIN

  (21)

ISDIN to hiszpańska marka obecna na rynku od ponad 40 lat. Zajmuje się produkcją innowacyjnych kosmetyków przeciwsłonecznych. Wyroby tego producenta cechują się innowacyjnymi formułami. Umieszczono je w ekologicznych opakowaniach – wiele z nich ma higieniczne aplikatory.

Sortuj według

Kosmetyki przeciwsłoneczne ISDIN

ISDIN oferuje przede wszystkim spraye do skóry z filtrami UVA i UVB. To preparaty, które pomagają uchronić skórę przed negatywnym wpływem promieniowania ultrafioletowego. Cechują się one wodoodporną, przeźroczystą formułą. Nie pozostawiają na ciele białych śladów – także wtedy, gdy są aplikowane na mokrą skórę. Najważniejsze linie wyrobów ISDIN to Fotoprotector i Fotoultra.

  • Marka ISDIN oferuje nie tylko kremy do twarzy i ciała, lecz także sera i produkty, które można stosować na delikatną skórę pod oczami. Wiele z nich zawiera witaminę C i K, ekstrakty roślinne oraz kwas hialuronowy. Marka produkuje też kosmetyki kolorowe. To np. ISDIN Foto Ultra 100 Active Unify Fusion Fluid korygujący przebarwienia SPF 50+ ze składnikami depigmentacyjnymi. Produkt jest niekomodogenny, Nie zawiera oleju i może być stosowany również przy cerze wrażliwej. To wyrób hipoalergiczny.
  • Kosmetyki przeciwsłoneczne ISDIN powstały z zastosowaniem technologii Ginger Cell i Wetflex. Pomagają one zwiększyć ochronę antyoksydacyjną. Marka oferuje przede wszystkim wyroby z filtrem SPF 50+. To kosmetyki do twarzy, które pomagają uchronić cerę przed promieniowaniem UV i fotostarzeniem. Produkty ISDIN mają przystępne ceny – wysokość zależy od przeznaczenia i zawartości opakowania.
  • Niektóre produkty mogą być stosowane na całą twarz, a inne – miejscowo. Pomagają one pozbyć się przebarwień i siniaków, które powstały w wyniku zabiegów medycyny estetycznej czy drobnych urazów. Marka oferuje preparaty, które można stosować po mezoterapii, laserach i ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym.

Preparaty z filtrem UV dla osób o różnych potrzebach

Produkty ISDIN są dostępne w wersjach dla dorosłych i dzieci. Marka oferuje również preparaty dla osób, które mają skórę wrażliwą i atopową, a także użytkowników uprawiających sport. Produkty dla aktywnych cechują się bardzo lekką formułą odporną na pot i wodę. Mogą być stosowane podczas biegania i pływania, również na mokrej i owłosionej skórze. Wyroby ISDIN cechują się delikatnym zapachem.