Jack N' Jill

  (21)

Jack N' Jill to marka, która zajmuje się produkcją preparatów do higieny jamy ustnej dla dzieci. Tworzy wyroby, które można stosować już od momentu pojawienia się pierwszego zęba. Marka podejmuje liczne działania zmierzające do ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko.

Sortuj według

Szczoteczki i pasty do zębów dla dzieci Jack N' Jill

Jack N' Jill produkuje przede wszystkim pasty do zębów bez fluoru. Są one przeznaczone dla dzieci, które dopiero uczą się dbania o higienę jamy ustnej. Stanowią uzupełnienie past z fluorem. Pomagają uniknąć przedawkowania tego składnika w sytuacji, gdy dziecko ma tendencję do połykania preparatu. Pasty do zębów Jack N' Jill są dostępne w wielu wersjach smakowych. To produkty jagodowe, miętowe, bananowe, truskawkowe czy lawendowe.

Marka Jack N' Jill zajmuje się również produkcją szczoteczek do zębów i biodegradowalnych kubków do płukania jamy ustnej. W ofercie producenta znaleźć można także całe zestawy akcesoriów dla dzieci. Obejmują one pasty do zębów, kubeczki i szczoteczki. Akcesoria dla dzieci Jack N' Jill mają różne kolory i kształty – nawiązujące do zwierzątek. Rączki szczoteczek tej marki są ergonomiczne, a włosie – miękkie, bardzo cienkie i ułożone w stożek.

  • W asortymencie tego producenta znaleźć można też Jack N' Jill Fairy Floss nić dentystyczna dla dzieci. To wegański produkt bez plastiku, w kształcie żyrafy. Wyroby Jack N' Jill mają przystępne ceny.
  • Preparaty do higieny jamy ustnej dla dzieci Jack N' Jill zawierają naturalne składniki. To ekstrakty z organicznych owoców i innych roślin. W skład past do zębów tej marki wchodzi również ksylitol, który pomaga ograniczyć rozwój próchnicy. Produkty Jack N' Jill nie zawierają barwników, cukru i konserwantów.

Biodegradowalne artykuły do higieny jamy ustnej Jack N' Jill

Uchwyty i opakowania produktów Jack N' Jill powstają ze skrobi kukurydzianej. To materiał, który nadaje się do kompostowania. Producent stosuje to tworzywo w celu ograniczenia zużycia jednorazowych materiałów. 1% całej sprzedaży szczoteczek do zębów Jack N' Jill jest przeznaczany na cele związane z ochroną środowiska. Surowce stosowane do produkcji wyrobów tej marki nie zawierają BPA i PVC. Materiały te są zgodne z kompostowalną normą EN 13432 „OK COMPOST”. Produkty Jack N' Jill nadają się do sterylizacji.