Jasnum Mood, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety z ekstraktem z nasion szarfanu i witaminami B6 oraz B12.

Dostępny
40,49

O produkcie: Jasnum Mood, suplement diety, 30 kapsułek

100034620

Opis

Jasnum mood to suplement diety będący kompozycją ekstraktów roślinnych i witamin.


Właściwości

Formułę suplementu diety Jasnum Mood opracowano z myślą o potrzebach kobiet w okresie menopauzy. Ten szczególny czas wiąże się z fizjologicznym wygasaniem funkcji jajników. To z kolei prowadzi do zaburzeń równowagi gospodarki hormonalnej i może powodować wiele zmian w organizmie. Wiele kobiet w okresie menopauzy odczuwa spadek nastroju i brak energii. Skład Jasnum Mood powstał z myślą o wspomaganiu dobrego samopoczucia i zmniejszaniu zmęczenia w tym czasie.

Preparat Jasnum Mood zawiera ekstrakt ze znamion szafranu, który stanowi cenne źródło substancji bioaktywnych. Recepturę wzbogacono o witaminy B6 i B12, które na różnych płaszczyznach wspomagają prawidłowe działanie organizmu.

Szafran to substancja otrzymywana z krokusa uprawnego (Crocus sativus). Stanowi naturalne źródło witamin z grupy B, a także krocetyny, krocyny i safranalu, które prawdopodobnie odpowiadają za jego prozdrowotne właściwości. Szafran wykorzystywano w tradycyjnej medycynie jako środek relaksacyjny, uspokajający i przeciwbólowy. Uznaje się również, że może on wspomagać funkcje kognitywne i wykazywać zdolności przeciwdepresyjne. Ekstrakt ze znamion szafranu zastosowano w suplemencie diety Jasnum Mood ze względu na jego zdolność do wspomagania równowagi emocjonalnej. Składnik ten pomaga również w relaksacji i pozytywnie nastraja. Co więcej, może też ułatwiać rozluźnianie mięśni i pobudzać libido.

Witaminy B6 i B12 zawarte w suplemencie diety Jasnum Mood przyczyniają się do zachowania prawidłowych funkcji psychologicznych. Ponadto wspomagają redukowanie uczucia zmęczenia i znużenia oraz wspierają poprawną produkcję czerwonych krwinek. Witamina B6 i witamina B12 znajdujące się w Jasnum Mood przyczyniają się też do utrzymania właściwego działania układu odpornościowego. Uczestniczą również w metabolizmie energetycznym i metabolizmie homocysteiny. Witamina B6 dodatkowo bierze udział w metabolizmie białka i glikogenu, a witamina B12 — w procesie podziału komórek. Zawarta w suplemencie diety Jasnum Mood witamina B6 wspiera też regulowanie aktywności hormonalnej.

Co to za preparat Jasnum Mood?

Jasnum Mood to suplement diety zawierający wyselekcjonowane wyciągi roślinne i witaminy, które wpływają korzystnie na samopoczucie, pomagają utrzymać równowagę emocjonalną i sprzyjają redukcji zmęczenia. W formule preparatu nie ma substancji wypełniających, syntetycznych konserwantów i barwników. Bezpieczeństwo i właściwości poszczególnych składników suplementu diety Jasnum Mood potwierdzają badania naukowe*.

*https://jasnum.pl/produkty/jasnum-mood


Tabela

 Składnik Zawartość składników w dziennej porcji (1 kapsułka)  
Ekstrakt ze znamion szarfanu (Crocus sativus)  30 mg
Witamina B6  1,4 mg (100%*)
Witamina B12  100 µg (4000%*)

* - procent realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia


Skład

Składniki: substancja wypełniająca: ksylitol; hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka); ekstrakt ze znamion szafranu (Crocus sativus); metylokobalamina; średniołańcuchowe trójglicerydy; substancja glazurująca: kwasy tłuszczowe; pirydoksalo-5-fosforan. Może zawierać ryby i ich produkty pochodne.


Jak stosować

Stosować doustnie. Dorośli - 1 kapsułka dziennie.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.


Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Jasnum mood zawiera substancję słodzącą. Kobiety w ciąży i karmiące oraz osoby przyjmujące środki uspokajające stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. 

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.


Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o.

ul. Poleczki 35, 

02-822 Warszawa


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.