Jasnum mood, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
24,84

O produkcie

100034620

Jasnum mood to suplement diety będący kompozycją ekstraktów roślinnych i witamin.

Właściwości

Jasnum mood to kompozycja ekstraktów roślinnych i witamin. Poprawia nastrój i ułatwia utrzymanie równowagi emocjonalnej, pomaga zmniejszyć zmęczenie. Jasnum mood, dzięki zawartości składników aktywnych poprawia nastrój i pomaga w relaksacji (wyciąg z szafranu), ułatwia utrzymanie równowagi emocjonalnej (wyciąg z szafranu), korzystnie wpływa na funkcje psychologiczne (wit. B6 i B12), pomaga zmniejszyć zmęczenie i znużenie (wit. B6 i B12), korzystnie wpływa na libidio (wyciąg z szafranu).

Tabela

 Składnik Zawartość składników w dziennej porcji (1 kapsułka)  
Ekstrakt ze znamion szarfanu (Crocus sativus)  30 mg
Witamina B6  1,4 mg (100%*)
Witamina B12  100 µg (4000%*)

* - procent realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: ksylitol; hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka); ekstrakt ze znamion szafranu (Crocus sativus); metylokobalamina; średniołańcuchowe trójglicerydy; substancja glazurująca: kwasy tłuszczowe; pirydoksalo-5-fosforan. Może zawierać ryby i ich produkty pochodne.

Jak stosować

Stosować doustnie. Dorośli - 1 kapsułka dziennie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Jasnum mood zawiera substancję słodzącą. Kobiety w ciąży i karmiące oraz osoby przyjmujące środki uspokajające stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. 

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o.

ul. Poleczki 35, 

02-822 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.