JęczmieńOFF lipożel do specjalistycznej pielęgnacji powiek, 15 ml

Dostępny
21,99
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100036973

JęczmieńOFF lipożel do specjalistycznej pielęgnacji powiek 15 ml to preparat, który łagodzi objawy związane z występowaniem jęczmienia, takie jak: zaczerwienienie, podrażnienie, dyskomfort i uczucie swędzenia.

Właściwości

Zawarty w preparacie Antibacterial-Shield Complex – łączy antybakteryjne działanie terpinenu-4-ol z olejku z drzewa herbacianego oraz prebiotyku, który wpływa korzystnie na mikrobiom skóry i chroni przed patogenami środowiska zewnętrznego.  To wyjątkowe połączenie składników aktywnych tworzy warstwę ochronną przed działaniem bakterii, co jest szczególnie ważne przy skłonności do występowania jęczmienia.

Siarczan dekstranu działa kojąco. Aloes i Fucocert® łagodzą uczucie swędzenia i podrażnienie. D-panthenol (prowitamina B5) przyspiesza procesy regeneracji naskórka. Olivem®1000 i hialuronian sodu wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry i utrzymują odpowiednie jej nawilżenie.

Skład INCI

Antibacterial-Shield Complex (terpinen-4-ol z olejku z drzewa herbacianego, prebiotyk), Siarczan dekstranu, Aloes, Fucocert®, D-panthenol (prowitamina B5), Olivem®1000, hialuronian sodu.

Jak stosować

Stosować zewnętrznie na skórę. Przed użyciem umyć dłonie. Po dokładnym oczyszczeniu powiek wmasować niewielką ilość preparatu w zmienione miejsce. Masaż należy przeprowadzać zawsze w kierunku ujścia gruczołów, a więc na powiece górnej – od góry do dołu, a na powiece dolnej – od dołu do góry.

Przeznaczenie

JęczmieńOFF Lipożel do specjalistycznej pielęgnacji powiek przy szkłonności do występowania jęczmienia. Szczególnie polecany do ochrony i pielęgnacji powiek dla osób, które odczuwają takie objawy jak zaczerwienienie, podrażnienie, dyskomfort i uczucie swędzenia. 

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Uwagi: W przypadku wystąpienia podrażnienia i/lub reakcji alergicznej należy zaprzestać stosowania produktu.

Pojemność

15 ml netto.

Producent

VERCO S.A.
Ul. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 6U
01-015 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.