JOKO PURE

  (8)

JOKO PURE to polska marka tworząca kosmetyki o unikalnych kolorach, teksturach, konsystencjach i masach, zamknięte w wyróżniających się opakowaniach. Pierwsze wyroby tego producenta pojawiły się na rynku już w 1995 roku. Marka współpracuje z firmami z Polski, Włoch i Francji.

Sortuj według

  Wegańskie kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne JOKO PURE

  JOKO PURE tworzy kosmetyki o wegańskich formułach na bazie ekstraktów roślinnych. Nie zawierają one mikroplastiku i parabenów. Wyroby tej marki są proekologiczne. Nie przechodzą testów na zwierzętach i nie mają w składzie substancji pochodzenia zwierzęcego. JOKO PURE oferuje m.in. kosmetyki kolorowe, czyli pudry, róże, cienie, pomadki, błyszczyki i tusze do rzęs. Jest również producentem kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. W asortymencie tej marki znaleźć można wyroby o ciekawych konsystencjach, jak np. lekki krem CC JOKO PURE holistic care & beauty czy primer pod postacią pianki.

  Kosmetyki JOKO PURE o bogatych składach

  W skład kosmetyków JOKO PURE wchodzą różne ekstrakty roślinne, oleje, a także bakterie Lactococcus Lactis, które wspierają procesy regeneracyjne naskórka. Marka stosuje również naturalne prebiotyki, jak inulina. W kosmetykach kolorowych znaleźć można natomiast tapiokę, puder ryżowy, mikę, krzemionkę czy zeolit. Substancje te pomagają zwalczyć drobnoustroje i uchronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie optycznie ją wygładzając. Niektóre z kosmetyków JOKO PURE mają też piękne, intensywne zapachy.

  Do najważniejszych składników wykorzystywanych w kosmetykach do twarzy i ciała JOKO PURE  można zaliczyć:

  • Oleje: kokosowy, macadamia, rycynowy i słonecznikowy,
  • Ekstrakt z kory magnolii,
  • Witaminę E, C i A,
  • Wyciąg z aloesu czy aquaxyl.

  Niektóre z tych składników pojawiają się również w preparatach kolorowych, pielęgnując skórę w trakcie noszenia. Marka wykorzystuje szwajcarską technologię mikronizacji. Zaczęła stosować ją jako pierwsza firma w Polsce. JOKO PURE słynie też z nowoczesnej formuły lakieru do paznokci z winylem. W wielu wyrobach tego producenta znaleźć można również filtry UVA/UVB – mowa tu zarówno o kosmetykach kolorowych, jak i pielęgnacyjnych. Produkty JOKO PURE mają przystępne ceny, zależne od przeznaczenia preparatu i pojemności opakowania.