Junior-Angin, 36 tabletek do ssania na gardło, dla dzieci, smak truskawkowy

Dostępny
29,34

O produkcie

100002791

Tabletki na gardło junior-angin zawierają składniki łagodzące ból gardła.

Właściwości

Podczas ssania porost islandzki tworzy na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła ochronny roślinny film. Proces ssania zapewnia równomierne rozprowadzenie substancji czynnych na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła.

Skład

Jedna tabletka na gardło junior-angin zawiera: porost islandzki - suchy ekstrakt (45 - 55 % ekstrakt) 6,665 mg. pantotenian wapnia 6,665 mg, glukonian cynku 5,574 mg, sacharozę, syrop skrobiowy, kwas winowy, aromat truskawkowy i koncentraty (jabłko, czarna porzeczka, rzodkiew)

Jak stosować

Dorośli i dzieci od 4. roku życia: w razie potrzeby co 2 - 3 godziny tabletka na gardło junior-angin do ssania, maksymalnie do 3 tabletek dziennie.
Może być stosowany przez dzieci powyżej 4. roku życia, które potrafię bezpiecznie ssać tabletkę

Przeznaczenie

Tabletki na gardło junior-angin to wyrób medyczny przeznaczony do ochrony błony śluzowej jamy ustnej i gardła, szczególnie w przypadku bólu gardła.

Ostrzeżenia

Należy poinformować swojego lekarza lub farmaceutę o ewentualnych chorobach, uczuleniach albo o zażywaniu leków (również tych kupowanych bez recepty).
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dystrybutor

m.c.m. Klosterfrau Vertriebsgesellschaft mbH, D-50670 Köln, Niemcy

Producent

MPC International S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.