Junior-Angin, syrop dla dzieci o smaku czereśniowym, 100ml

Syrop z wyciągiem z porostu islandzkiego, na kaszel i ból od 1 r.ż..

Dostępny
17,79

Klienci kupili również

O produkcie: Junior-Angin, syrop dla dzieci o smaku czereśniowym, 100ml

100002790

Opis

Junior-Angin, syrop dla dzieci o smaku czereśniowym, 100ml to wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia na drażniący kaszel i ból gardła. Syrop nie zawiera alkoholu.


Właściwości

  • Na ból gardła i drażniący kaszel.
  • Dla dzieci od 1. roku życia.
  • Przyjemny, wiśniowy smak.
  • Bez dodatku alkoholu i cukru.

Junior-Angin syrop łagodzi i koi podrażnione gardło oraz przynosi ulgę przy drażniącym kaszlu. Tworzy kojącą warstwę ochronną na błonach śluzowych w jamie ustnej i gardle, która zapobiega wnikaniu drobnoustrojów w błonę śluzową. Syrop ma pyszny wiśniowy smak i jest łatwy w spożyciu, nawet dla dzieci od 1. roku życia. Preparat nie zawiera dodatku alkoholu i cukru, a jego składniki to porost islandzki oraz malwa. Junior-Angin syropoparty jest na opatentowanej aktywnej formule.

Jak działa Junior-Angin syrop?

Syrop junior-angin zawiera dwa zioła: porost islandzki oraz malwę, które znane są z tego, że działają ochronnie na błonę śluzową. Zioła te tworzą warstwę ochronną na podrażnionej błonie jamy ustnej i gardła. Dzięki właściwościom porostu islandzkiego syrop zapewnia ukojenie błony śluzowej oraz zapobiega dalszemu wnikaniu drobnoustrojów oraz hamuje drażniący kaszel


Skład

Wyciąg z porostu islandzkiego, wyciąg z malwy, glukonian cynku, rorbinian potasu, roztwór maltitolu, aromat czereśniowy, aromat ziół przeciwkaszlowych, woda oczyszczona.

Jak stosować

W celu dokładnego dozowania należy stosować załączony kieliszek z miarką. Praktyczny dozownik w szyjce butelki ułatwia nalewanie i pozwala uniknąć osadzania się lepkich resztek na butelce. 


Dzienne spożycie

Jak stosować syrop Junior-Angin?

Dzieci między 1. a 6. rokiem życia – 1 raz do 2 razy dziennie po 5 ml; dzieci między 6. a 16. rokiem życia – 2 razy dziennie po 10 ml


Przeznaczenie

Junior-Angin syrop dla dzieci jest zalecany do stosowania w suchym, drażniącym kaszlu, w bólu gardła oraz w przypadku podrażnienia błony śluzowej jamy ustnej i gardła, towarzyszącym przeziębieniom. 

Od jakiego wieku można podawać dzieciom syrop Junior-Angin?

Junior-Angin syrop jest przeznaczony dla dzieci od 1. roku życia.


Ostrzeżenia

Brak danych dotyczących stosowania preparatu u dzieci poniżej 1. roku życia. Przed zastosowaniem syropu u dzieci poniżej 1. roku życia należy skonsultować się z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Junior-Angin syrop?

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować w przypadku nietolerancji substancji słodzącej - maltitolu.

Zużyć w ciągu 14 dno od pierwszego otwarcia butelki. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności.


Waga

100 ml netto


Dystrybutor

M.C.M. Klosterfrau Vertriebsgesellschaft mbH, d-50670 Köln, Niemcy

Producent

MPC International S.A.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.