Kallos

  (31)

Kallos to marka z długoletnią tradycją. Została założona w 1978 r. na Węgrzech. Jej twórca koncentrował się na dostarczaniu profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów z naturalnymi ekstraktami roślinnymi. Obecnie firma cieszy się uznaniem fryzjerów, stylistów i kosmetologów z całego świata.

Sortuj według

Kallos - szampony, odżywki i maski do każdego rodzaju włosów

Szampon, odżywka oraz maska Kallos wyróżniają się starannie dopracowanym składem. Zawierają substancje aktywne przeznaczone do włosów normalnych, tłustych, mieszanych, cienkich, zniszczonych. Ich formuła cechuje się zastosowaniem wyciągów roślinnych, m.in. z żeń-szenia, awokado, aloesu. W asortymencie produktów mieszczą się preparaty nadające się do codziennego stosowania, jak np. Kallos szampon do włosów, multivitamina z ekstraktem żeń-szenia i olejem avokado lub maska do włosów Kallos Bleuberry. Producent oferuje także profesjonalne kosmetyki do salonów fryzjerskich.

Kallos - znajdź produkt odpowiedni dla Twoich włosów!

W aptece znajdziesz preparaty Kallos w różnej cenie i zawierające rozmaite składniki aktywne. Oferta marki obejmuje m.in. produkty o działaniu nawilżającym, np. szampon do włosów Kallos z algami i olejem oliwkowym. Do ciekawych propozycji zaliczają się także artykuły odżywczo-rewitalizujące, np. Kallos szampon do włosów z kompleksem multiwitamin lub odżywka do włosów Kallos Lab Duo-Phase Detangling Conditioner. Na uwagę zasługują też maski do włosów i mleczka w sprayu wzmacniające strukturę włosów.