KatelinMAG B6, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
19,30

O produkcie: KatelinMAG B6, suplement diety, 60 kapsułek

100018179

Opis

Kapsułki żelatynowe twarde o przedłużonym uwalnianiu - zawierają mikropeletki uwalniające w przedłużony sposób (SR) chlorek potasu, cytrynian magnezu i witaminę B6.

Właściwości

Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, wspomaga utrzymanie równowagi elektrolitowej oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Tabela

Składnik Zawartość w 2 kapsułkach % RWS1 Zawartość w 3 kapsułkach % RWS*
Potas 320 mg 16% 480 mg 24%
Magnez 60 mg 16% 90 mg 24%
Witamina B6 2 mg 142,86% 3 mg 214,28%


*RWS - referencyjne wartości spożycia dla osób dorosłych

Skład

Składniki: chlorek potasu; sole magnezowe kwasu cytrynowego, składnik otoczki kapsułki - żelatyna; substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; skrobia kukurydziana; substancja glazurująca - etyloceluloza; substancja zagęszczająca - hydroksypropylometyloceluloza; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); barwniki - kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, kurkumina.

Jak stosować

Kapsułki należy obficie popić wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2-3 kapsułki dziennie.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do stosowania w celu uzupełniania normalnej diety w potas, magnez i witaminę B6. Szczególnie polecany osobom dbającym o prawidłowe ciśnienie krwi oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego.

Producent

Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
ul. Ostrzykowizna 14 A,
05-170 Zakroczym

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.