KenayAG, Koenzym Q10, 50mg, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety w kapsułkach, który uzupełnia dietę w koenzym Q10.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

39,99

O produkcie: KenayAG, Koenzym Q10, 50mg, suplement diety, 60 kapsułek

100016440

Opis

KenayAG Koenzym Q1 50mg - suplement diety, zawierający koenzym Q10 ze sfermentowanych drożdży.

Właściwości

Koenzym Q10 (postać utleniona) - występuje we wszystkich naszych komórkach a konkretnie w mitochondriach czyli tam gdzie jest wytwarzana energia.


Koenzym Q10 = Energia = Życie


Nasz organizm jest zdolny sam go wytwarzać ale nie zawsze w ilościach wystarczających do prawidłowego jego funkcjonowania. Poziom koenzymu zmniejsza się także wraz z wiekiem, dlatego po 35 roku życia niezbędna jest jego suplementacja. Koenzym Q10 konieczny jest do wytwarzania energii. Cały proces jej produkcji odbywa się w mitochondriach małych strukturach we wnętrzu komórki. Koenzym jest „iskrą”, która uruchamia spalanie tlenu dzięki czemu powstaje niezbędna dla funkcjonowania energia.


Bez Koenzymu Q10 nie ma życia!


Koenzym Q10 często nazywany jest witaminą młodości i długowieczności, a za odkrycie jego funkcji dwukrotnie przyznano nagrodę Nobla.


Koenzym Q10 to produkt najwyższej jakości pochodzący z procesu ekstrakcji fermentowanych drożdży, nie posiada formy cis i jest identyczny w swojej budowie do wytwarzanego przez organizm ludzki. Tylko 4% - 6% sprzedawanego aktualnie na świecie Koenzymu Q10 pochodzi z naturalnego procesu fermentacji, dlatego też jest on znacznie droższy od Koenzymu Q10 uzyskiwanego w sposób syntetyczny a więc mniej wartościowego. Koenzym Q10 nie rozpuszcza się w wodzie, tylko w tłuszczach dlatego należy przyjmować go wraz z pokarmami bogatymi w tłuszcz lub zażywać go równocześnie z NKO lub z Bioastinem, które w swoich kapsułkach zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe omega – 3.


Tabela

składniki 2 kapsułki (porcja dzienna)
Konzym Q10 (Kaneka Q10™) ze sfermentowanych drożdży 100 mg

Skład

Składniki: koenzym Q10 ze sfermentowanych drożdży, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

Jak stosować

doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

Przeznaczenie

Suplementacja w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.


Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Waga

masa netto: 14,4 g

Producent

Kaneka Corporation, Japonia

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.