KenayAG Spirulina Pacifica Hawajska, 1000 mg, suplement diety, 180 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

136,05

O produkcie

100016445

KenayAG Pure Hawaiian Spirulina - suplement diety, zawierający algi spirulina pacifica (Arthrospira platensis).

Właściwości

Spirulina wspiera system immunologiczny oraz pomaga kontrolować wagę.


Zyskała ogromne zainteresowania dzięki zawartości pełnowartościowego białka. Jednak zawiera również wiele innych cennych składników odżywczych. Spirulina to bogate źródło kompleksu witamin z grupy B, beta-karotenu oraz licznych składników mineralnych. Badania wykazały, że ma korzystne działanie na odporność.


ały proces produkcji Spiruliny, począwszy od zbiorów, a skończywszy na dystrybucji, nie ma negatywnego wpływu na ekosystem. Produkcja Spiruliny nie wytwarza szkodliwych gazów cieplarnianych ani nie zanieczyszcza wody. Spirulina to bezpieczne dla zdrowia i środowiska źródło substancji odżywczych, odpowiednie zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Tabela

składniki 3 tabletki (porcja dzienna)
spirulina pacifica 3 g

Skład

Składniki: alga spirulina pacifica (Arthrospira platensis), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, inulina z cykorii (0,1%), stearynian magnezu (0,1%).

Jak stosować

doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 3 razy dziennie po 1 tabletce.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i różnorodnie się odżywiać.


Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

masa netto: 90 g

Producent

Cyanotech Corporation/Nutrex Hawaii, USA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.