Kindii

Kindii to marka należąca do firmy Harper Hygienics S.A. Zajmuje się produkcją nawilżanych chusteczek dla dzieci. Jej wyroby wygrały wiele nagród, w tym Superprodukt 2007 czy wyróżnienie magazynu Mamo to Ja w kategorii akcesoria pielęgnacyjne dla dzieci.

Sortuj według

Chusteczki nawilżane Kindii dla najmłodszych

Kindii ma w swojej ofercie chusteczki, patyczki i płatki higieniczne w większości produkowane z włókniny z pędów bambusa. Produkty te pomagają oczyścić i nawilżyć skórę, zregenerować ją i zwalczyć bakterie oraz grzyby. Marka słynie z linii produktów Kindii Bamboo, z ekstraktem z bambusa. To w pełni biodegradowalne wyroby. Niektóre z nich zostały uzupełnione włóknami naturalnej bawełny. W skład serii wchodzą m.in. bawełniane patyczki dla niemowląt i dzieci Cleanic Kindii Bamboo, odpowiednie dla wegan. Ich trzony zostały wykonane z papieru.

Marka stworzyła też serię produktów Kindii Pure. To kosmetyki dla wrażliwej skóry dzieci już od pierwszych dni życia. Nie zawierają dodatków zapachowych. Chusteczki nawilżane dla dzieci z tej linii wzbogacono ekstraktem z aloesu oraz naturalnym emolientem, które pomagają uchronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Opakowania produktów Kindii w całości nadają się do recyklingu.

Naturalne produkty Kindii o sprawdzonych składach

Kosmetyki Kindii składają się z emolientów, które wspierają utrzymanie prawidłowej warstwy lipidowej, składników pielęgnujących i nawilżających, delikatnych środków myjących, regulatorów pH i dodatków odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Wśród tych substancji można wyróżnić np. pantenol, witaminę E czy ekstrakt z aloesu. Niektóre chusteczki wzbogacono też bezalergenowymi kompozycjami zapachowymi. Marka Kindii uzupełnia swoje produkty również składnikami, które pomagają uchronić je przed wpływem czynników zewnętrznych i szkodliwych mikroorganizmów.

Produkty Kindii dostępne w Dr. Max nie zawierają alkoholu, parabenów i substancji PEG. Zastosowano w nich wyłącznie łagodne konserwanty odpowiednie dla delikatnej skóry dzieci. Wyroby tej marki są poddawane ocenie niezależnego Safety Assesora. Spełniają normy obowiązujące w Unii Europejskiej. Produkcja preparatów Kindii przebiega zgodnie z certyfikatem ISO 22716 i BRC CP. 2016. Produkty te są testowane dermatologicznie. Wyroby Kindii mają przystępne ceny.