Virde Kolostrum Forte, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
41,78
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100021292

Kolostrum to suplement diety, którego głównym składnikiem jest siara pobierana od krów. Siara, to wydzielina gruczołów mlecznych wytwarzana w ciągu 72 godzin po porodzie, której zadaniem jest ochrona immunologiczna w pierwszych dniach życia cielaka.

Właściwości

Kolostrum to bardzo wartościowa substancja, gdyż zawiera immunoglobuliny, czynniki wzrostu, witaminy, minerały oraz substancje przeciwbakteryjne w o wiele wyższej ilości niż siara ludzka. Zawiera również inhibitory proteazy, które chronią ją przed zniszczeniem w procesach trawiennych. Kolostrum w organizmie ludzkim jest wchłaniane w jelitach, gdzie działa najskuteczniej. Jest odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, w tym również dla sportowców oraz osób w czasie rekonwalescencji.

Tabela

Składniki 1 kapsułka
Colostrum bovinum (30% immunoglobulin) 500 mg

Skład

Składniki: Colostrum bovinum (30% immunoglobulin), substancje pomocnicze: substancje powlekające (żelatyna, gliceryna).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
Dorośli 2-3 kaps. 2 razy na dobę.
Dzieci od 3 do 15 lat 1-2 kaps. 2 razy na dobę.
Dzieci od 1 roku życia do 3 lat 1 kaps. 2 razy na dobę.
Dzieciom poniżej 3 roku życia można wsypać zawartość kapsułki do pokarmu.

Ostrzeżenia

Nie stosować u osób z nietolerancją na mleko krowie. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 1 roku życia. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 5-25 °C. Chronić przed wilgotnością i ekspozycją na słońce.

Dystrybutor

Virde Polska Sp. z o.o,
ul. Wolności 124,
41-500 Chorzów.

Producent

Virde spol s r.o.
Stemlovec 10 Holasovice,
Czeska Republika

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.