KomarOff

KomarOff to polska marka należąca do firmy Domowa Apteczka Sp. z o.o. zajmująca się produkcją preparatów na komary. To środki z dodatkiem naturalnych substancji aktywnych. Marka KomarOff wytwarza produkty dla całej rodziny, także dla małych dzieci.

Sortuj według

   Nie znaleziono produktów

   Preparaty odstraszające komary KomarOff

   • KomarOff oferuje spraye zabezpieczające na komary. To preparaty bazujące na naturalnych substancjach. Wśród nich warto wyróżnić olej pozyskiwany z nasion andiroby, wykorzystywany przez plemiona indiańskie w dżungli amazońskiej. Środek ten pomaga uchronić skórę przed insektami w naturalny sposób. Stosuje się go również w walce z bólem po ukąszeniach,
   • W niektórych preparatach na komary KomarOff zastosowano również dodatkowe substancje aktywne, jak d-pantenol i gliceryna. Składniki te wspierają walkę z przesuszeniem skóry i wspomagają jej regenerację. Produkty marki KomarOff pomagają uchronić się nie tylko przed komarami, lecz także kleszczami i meszkami. Substancje zawarte w tych preparatach są stosowane w celu odstraszenia owadów i jednoczesnej pielęgnacji skóry. Wyroby KomarOff dostępne w Dr. Max są hipoalergiczne.

   Produkty KomarOff umieszczono w butelkach z atomizerem ułatwiającym aplikację. Produkty są dostępne w wersjach o różnych pojemnościach – 70 i 90 ml. Ceny wyrobów KomarOff różnią się w zależności od wielkości opakowania. Wśród najważniejszych produktów tej marki warto wyróżnić spray zabezpieczający skórę przed komarami, kleszczami i meszkami KomarOff Spray. Preparat ten nie powinien mieć kontaktu z błonami śluzowymi.

   Bezpieczne produkty na komary KomarOff dla dzieci i dorosłych

   Produkty KomarOff mogą być aplikowane na całe ciało, z odległości około 15 cm. Preparat należy nanieść na skórę, a następnie delikatnie rozsmarować ręką. Produkty marki KomarOff mogą być stosowane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. W przypadku niemowląt poniżej 1. roku życia preparat należy rozpylić w otoczeniu i na ubranka. To produkty wyłącznie do użytku zewnętrznego. Wyroby marki KomarOff są testowane dermatologicznie. Nie zawierają DEET i substancji o wysokim potencjale alergizującym lub drażniącym dla skóry umieszczonych w wykazie Dyrektywy 2003/15/EC Parlamentu Europejskiego. Produkty te są wolne od alergenów zapachowych. Bazują na składnikach, które nie powodują podrażnień.