Kompava

  (44)

Kompava to marka założona w 2002 roku przez Želmírę Komorechovą. Zajmuje się produkcją preparatów dla sportowców i osób prowadzących zdrowy tryb życia. Obecnie na rynku jest dostępnych ponad 75 produktów. Wyroby marki Kompava powstają w Nowym Mieście nad Wagiem.

Sortuj według

Preparaty Kompava dla sportowców i osób aktywnych

Preparaty Kompava są wolne od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Niektóre wyroby tej marki mogą być również spożywane przez wegan i wegetarian. Kompava dzieli swoje produkty na trzy linie – farmaceutyczną, sportową i antiage. To spalacze, proteiny, energetyzatory oraz środki zawierające składniki wspierające ochronę układu stawowego, krążenia i trawienia. Marka oferuje produkty, które można przyjmować przed, podczas lub po treningu.

Do najważniejszych produktów tej marki warto zaliczyć Kompava Gelo-3 Complex odżywka na stawy o smaku pomarańczy. Preparat ten ma postać proszku, który należy rozcieńczyć w wodzie. Zawiera sole magnezu i wapnia, peptydy kolagenowe, glukozaminę i chondroitynę. To wyrób przeznaczony do stosowania po kontuzjach sportowych. W asortymencie producenta znaleźć można wyroby w proszku, tabletach, a także żelach na podróż. Marka oferuje wyroby w wersji bez soi, laktozy i glutenu, a także te odpowiednie dla diabetyków. Niektóre wyroby tego producenta mogą być przyjmowane również przez dzieci od konkretnego wieku.

Wysokiej jakości suplementy diety Kompava dla sportowców

Marka oferuje też całe zestawy swoich suplementów diety dla sportowców, w tym te, które można stosować podczas wycieczek. To napoje jonowe w butelkach, które mają za zadanie zwiększyć wytrzymałość organizmu, a także żele energetyczne z tłuszczami MCT, argininą czy cytruliną. Produkty marki Kompava są wytwarzane w Europie. Producent działa zgodnie z certyfikatem jakości ISO FSSC 22000. Gotowe wyroby i ich poszczególne składniki oraz metody produkcji są konsultowane ze sportowcami, fizjoterapeutami, lekarzami i ekspertami. Produkty Kompava powstają z substancji spożywczych i farmaceutycznych dopuszczonych w Unii Europejskiej.