Krzem organiczny OrSi, suplement diety, żel, 70 g

Suplement diety w żelu, z krzemem organicznym, łatwy w stosowaniu.

Dostępny
66,99
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Krzem organiczny OrSi, suplement diety, żel, 70 g

100002912

Opis

Krzem organiczny OrSi żel - suplement diety zawierający krzem w żelu. Pomaga utrzymać prawidłową kondycję włosów, skóry i paznokci.

Właściwości

Krzem występuje we wszystkich tkankach ludzkiego organizmu. Największą koncentrację krzemu w ludzkim organizmie zaobserwowano we włosach i paznokciach. Krzem wchodzi też w skład kolagenu – podstawowego białka tkanki łącznej. Jego główna rola to udział w reakcji chemicznej spajającej oddzielne włókna kolagenu i elastyny, co zapewnia tkance łącznej wytrzymałość i sprężystość.


Krzem OrSi to nie tylko świetny suplement diety, ale stosując go równocześnie zewnętrznie (jako tonic lub żel) może zastąpić nie jeden wspaniały kosmetyk. Oczyszcza skórę z wyprysków ropnych. Szczególnie dobrze działa mycie się wodą krzemową, a przy trądziku młodzieńczym, także picie krzemu organicznego w płynie.


OrSi żel jest delikatny i łatwy w stosowaniu. Wchłania się szybko bez pozostawienia uczucia lepkości, można go stosować do wszystkich rodzajów skóry, jest również dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Doskonały w okresie letnim, kiedy jesteśmy narażeni na ukąszenia owadów i poparzenia słoneczne.


Skład

Składniki: krzem organiczny, monomethylosilanetriol, woda.

Jak stosować

doustnie lub zewnętrznie

Dzienne spożycie

Przed użyciem wstrząsnąć. Profilaktycznie 3 razy dziennie po 10ml, w niedoborach 3 razy dziennie po 30ml. Przyjmować nierozcieńczony na 10-15 minut przed posiłkiem, trzymając ok. 1 minutę w ustach albo rozcieńczony w postaci napoju.


Zewnętrznie: nanieść cienką warstwę na skórę lub śluzówkę.


Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Waga

masa netto: 70 g

Producent

DORSIM Sp. z o.o. Polska,
1-go Maja 36,
05-281 Urle

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.