Jellystone Designs księżycowy gryzak niebieski, 1 szt.

Dostępny
57,59

O produkcie

100045965

Jellystone Designs księżycowy gryzak niebieski, 1 szt. to zabawka-gryzak wykonana z drewna oraz silikonu. 2 różne, obracające się elementy umożliwiają gryzienie, ssanie i pocieranie. Bezpieczne materiały przynoszą ukojenie ząbkującemu dziecku.

Właściwości

  • Zabawka sensoryczna.
  • Dla dzieci w wieku powyżej 3. miesięcy.
  • Drewno bukowe.
  • Nietoksyczny silikon.
  • Nie zawiera BPA, ftalanów, PVC, ołowiu i kadmu.
  • Zróżnicowana faktura.
  • Ćwiczenie koordynacji ruchowej.
  • Łagodzenie dyskomfortu podczas ząbkowania.

Ząbkujące maluchy wykazują szczególną chęć pocierania podrażnionych dziąseł, ze względu na co chętnie gryzą zabawki. Warto umożliwić im tę przynoszącą ulgę czynność, podsuwając odpowiednie dla niej akcesoria. Księżycowy gryzak Jellystone Designs łączy właściwości zabawki sensorycznej z bezpiecznym dla zdrowia gryzakiem. Gadżet składa się z dwóch obracających się obręczy – każda została wykonana z innego, nietoksycznego materiału. Różnice w kolorystyce i fakturze obu obręczy stymulują rozwój poznawczy dziecka.

Niebieski gryzak księżycowy Jellystone Designs to zabawka, którą niemowlę może wygodnie trzymać w dłoni. Silikonowa obręcz ma nieregularny kształt o licznych wypustkach, które umożliwiają efektywne pocieranie dziąseł podrażnionych ząbkowaniem. Ze względu na gładkie, nieporowate materiały zastosowane w gryzaku akcesorium nadaje się do regularnego mycia i czyszczenia. Dzięki temu dziecko nie wprowadza do jamy ustnej chorobotwórczych bakterii. Obracające się obręcze gryzaka ćwiczą sprawność ruchową maluszka.

Dystrybutor

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Producent

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.