Kwas Foliowy 400 μg Dr.Max, suplement diety, 90 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
11,99

O produkcie

100010005

Kwas Foliowy 400 μg Dr.Max, suplement diety, 90 tabletek to preparat, którego składnik przyczynia się do prawidłowego przebiegu czynności psychicznych,  wspiera prawidłowe wytwarzanie komórek krwi oraz wspomaga wzrost tkanek embrionalnych w czasie ciąży.

Właściwości

Składniki preparatu:

  • przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży,
  • pomagają w prawidłowej produkcji krwi.*

*Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów i w prawidłowej produkcji krwi. Foliany pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartość/1 kaps. Zawartość/2 kaps. %RWS**/1 kaps. %RWS**/2 kaps.
Saccharomyces cerevisiae var. boulardii 5 x 109 CFU***/UFC** 10 x 109 CFU***/UFC** - -

**Referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: Substancja przeciwzbrylająca (węglan wapnia), maltodekstryna, substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), skrobia kukurydziana, emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, talk), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), substancja przeciwpieniaca (glikol polietylenowy), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza), kwas pteroilomonoglutaminowy, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-2 tabletki.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia. 2 tabletki dziennie dedykowane są wyłącznie dla kobiet w ciąży. U kobiet w ciąży stosować po konsultacji z lekarzem.

Waga

Masa netto: 9,27 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.