Kwas Foliowy 400 μg Dr.Max, suplement diety, 90 tabletek

Suplement diety w postaci tabletek zawierających kwas foliowy 400 μg.

Dostępny
13,49

O produkcie: Kwas Foliowy 400 μg Dr.Max, suplement diety, 90 tabletek

100010005

Opis

Kwas Foliowy 400 μg Dr. Max, suplement diety, 90 tabletek to preparat, którego składnik przyczynia się do prawidłowego przebiegu czynności psychicznych,  wspiera prawidłowe wytwarzanie komórek krwi oraz wspomaga wzrost tkanek embrionalnych w czasie ciąży.


Właściwości

Składniki preparatu:

  • przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży,
  • pomagają w prawidłowej produkcji krwi.*

*Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów i w prawidłowej produkcji krwi. Foliany pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


Tabela

Kazda tabletka zawiera Zawartosc/1 tabl. Zawartosc/2 tabl. % RWS*/1 tabl. % RWS*/2 tabl.
Kwas foliowy 400 μg 800 μg 200 400

*Referencyjna wartość spoŻycia.


Skład

Składniki: Substancja przeciwzbrylająca (węglan wapnia), maltodekstryna, substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), skrobia (kukurydziana), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, talk), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), substancja przeciwpieniaca (glikol polietylenowy), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza), kwas pteroilomonoglutaminowy, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy).


Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-2 tabletki.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia. 2 tabletki dziennie dedykowane są wyłącznie dla kobiet w ciąży. U kobiet w ciąży stosować po konsultacji z lekarzem.


Waga

Masa netto: 8,5 g netto


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.