Kwas Foliowy 400 mcg Dr.Max, suplement diety, 90 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
6,99

O produkcie

100010005

Suplement diety zawierający kwas foliowy.

Właściwości

Przyczynia się do prawidłowego przebiegu czynności psychicznych, do prawidłowego wytwarzania komórek krwi, wzrostu tkanek embrionalnych w czasie ciąży.

Tabela

Składniki Zawartość w 1 tabletce %RWS* w 1 tabletce
Kwas foliowy 400 mcg 200


* referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: Węglan wapnia, substancja wypełniająca (maltodekstryna, celuloza), składniki otoczki (hypromeloza, talk, alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, polidekstroza, tlenek żelaza żółty), skrobia kukurydziana, dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca (karmeloza sodowa), kwas pteroilomonoglutaminowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, karboksymetyloceluloza sodowa.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-2 tabletki dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Waga

Masa netto: 9,27 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.