Kwas Foliowy 800 mcg Dr.Max, suplement diety, 90 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
18,99

O produkcie

100010006

Suplement diety z kwasem foliowym w dawce 800 mcg.

Właściwości

Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego przebiegu czynności psychicznych, do prawidłowego wytwarzania komórek krwi, wzrostu tkanek embrionalnych w czasie ciąży. Uzupełniające spożycie kwasu foliowego zwiększa poziom folianów u matki. Niski poziom folianów u matki jest czynnikiem ryzyka rozwoju wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu.

Tabela

Składniki Zawartość w 1 tabletce %RWS* w 1 tabletce
Kwas foliowy 800 mcg 400

*referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: Substancja wypełniająca (maltodekstryna), węglan wapnia, substancja wypełniająca (celuloza), składniki otoczki (hypromeloza, talk, alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, polidekstroza, tlenek żelaza żółty), skrobia kukurydziana, dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca (karmeloza sodowa), kwas pteroilomonoglutaminowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, karboksymetyloceluloza sodowa.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt przeznaczony jest dla kobiet w wieku rozrodczym, a korzystny efekt występuje w przypadku codziennego, uzupełniającego spożycia dawki, wynoszącej 400 mcg kwasu foliowego przez co najmniej jeden miesiąc przed poczęciem i maksymalnie trzy miesiące po poczęciu.

Waga

Masa netto: 9,27 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.