Laktoferyna, suplement diety, 15 kapsułek

Suplement diety w postaci kapsułek, zawierający laktoferynę z mleka.

Dostępny
26,58

Klienci kupili również

O produkcie: Laktoferyna, suplement diety, 15 kapsułek

100010477

Opis

Suplement diety w postaci kapsułek, zawierający laktoferynę z mleka krowiego.

Właściwości

Laktoferyna wykazuje szerokie działanie biologiczne w organizmie ludzkim. Najwięcej danych klinicznych dotyczy działania przeciwdrobnoustrojowego, co czyni laktoferynę istotnym składnikiem diety wpływającym na wspomaganie odporności.

Tabela

Składnik 1 kapsułka 2 kapsułki
Laktoferyna 100 mg 200 mg

Skład

substancja wypełniająca: maltodekstryna, laktoferyna, substancja glazurująca pochodzenia roślinnego (kapsułka): hydroksypropylometyloceluloza; substancje przeciwzbrylające: mono- i diglicerydy kwasó tłuszczowych; barwnik kapsułki: dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Niemowlęta i małe dzieci: Kapsułkę można otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Zawartości kapsułki nie należy rozpuszczać w płynach gorących ani gazowanych. U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: kapsułkę należy połknąć i popić letnią wodą lub innym letnim płynem (mleko, sok, jogurt).

Dzienne spożycie

Niemowlęta i małe dzieci: 1 kapsułka dziennie.

Dzieci i dorośli: 2 kapsułki dziennie.


Ostrzeżenia

Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC,  w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości.


Waga

5,7 g netto

Producent

MASTER PHARM
Wersalska 8
Łódź

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.