Latopic

  (7)

Latopic produkuje specjalistyczne emolienty odbudowujące barierę ochronną naskórka, ograniczające rozwój gronkowca złocistego i redukujące świąd. Kosmetyki polecane są dla osób cierpiących na AZS. Dla pacjentów ze skazą białkową przewidziano z kolei probiotyki wspierające florę jelitową.

Sortuj według

    Latopic – probiotyk dla dzieci i dorosłych

    Opracowany przez Latopic probiotyk zawiera polskie szczepy bakterii przebadane pod kątem AZS i alergii pokarmowej. W jednej kapsułce znalazł się 1 mld liofilizowanych bakterii wykazujących odporność na niskie pH w żołądku i sole żółci oraz produkujących substancje aktywne wobec patogenów. Oferowane przez Latopic kapsułki nie zwierają białka mleka, laktozy ani glutenu. Są bezpieczne dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Probiotyki Latopic mają korzystną cenę, dlatego okazują się dobrym i łatwo dostępnym wyborem do domowej apteczki.

    Wypróbuj kosmetyki Latopic na AZS

    Oferowany przez Latopic krem do twarzy chroni i odżywia skórę suchą, atopową i skłonną do podrażnień. Ma właściwości hipoalergiczne i nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Opracowany przez markę Latopic krem można stosować u niemowląt od 1 dnia życia, dzieci i osób dorosłych. Wzbogacono go metabolitami Lactobacillus sp. zwalczającymi drobnoustroje. Zawiera też składniki przeciwświądowe i łagodzące. Stworzony przez Latopic krem natłuszcza, zmiękcza skórę i przyspiesza odbudowę naskórka.

    Wśród kosmetyków do ciała Latopic dostępnych w asortymencie producenta znalazła się również emulsja do ciała. Preparat ma lekką konsystencję i dobrze się rozprowadza. Latopic emulsja do ciała nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Hipoalergiczny kosmetyk może stosować cała rodzina. Latopic emulsja do kąpieli to z kolei kosmetyk do oczyszczania i odżywiania skóry. Działa przeciwdrobnoustrojowo i przeciwświądowo. Łagodzi podrażnienia, zabezpiecza przed utratą wody i długotrwale natłuszcza skórę.