Le Biberon Français

  (19)

Le Biberon Français to francuska marka zajmująca się produkcją wyrobów dla niemowląt i starszych dzieci. Wszystkie artykuły tego producenta powstają we Francji. Marka podejmuje współpracę m.in. z lokalnymi klubami sportowymi, tworząc wyroby z ich logotypami.

Sortuj według

Akcesoria dla dzieci Le Biberon Français

Le Biberon Français zajmuje się produkcją akcesoriów dla dzieci. Mowa tu o butelkach dla dzieci, pierścieniach do ząbkowania, śliniakach, bandanach, smoczkach, nocnikach, grzebieniach i szczotkach, a także zastawie stołowej dla najmłodszych. Gryzaki dla dzieci Biberon Français są produkowane z materiału wolnego od BPA i w 100% nadającego się do recyklingu – SEBS. Śliniaki powstają natomiast z materiału z bawełnianą wyściółką, która cechuje się wysoką chłonnością. Tkanina ta jest miękka i przyjazna delikatnej skórze dziecka.

Smoczki uspokajające Le Biberon Français powstają z czystego silikonu klasy medycznej. Wyposażono je w system antykolkowy i zapobiegający cofaniu się pokarmu. Nie uwalniają one żadnych substancji wpływających negatywnie na funkcjonowanie układu pokarmowego. Mają system zapobiegający zapadaniu się podczas korzystania. W ofercie marki znaleźć można też Le Biberon Français My Love dyski wymienne do butelek, pomagające zachować 100% szczelności. Są one kompatybilne ze wszystkimi butelkami tego producenta. Wyroby Le Biberon Français mają przystępne ceny.

Bezpieczne butelki dla dzieci Le Biberon Français

Le Biberon Français produkuje przede wszystkim butelki. Powstają one z materiałów wolnych od BPA, BPS, BPF i BPB – kopoliestru. Nie zawierają również mikroplastiku. Surowce wykorzystywane do produkcji butelek są obojętne dla organizmu dziecka. W ofercie marki Le Biberon Français znaleźć można produkty w różnych wersjach kolorystycznych. Producent oferuje m.in. serię butelek z motywami nawiązującymi do znaków zodiaku, a także ze zwierzątkami i roślinami.

  • Marka Le Biberon Français oferuje również butelki wykonane ze szkła borokrzemowego. Jest ono odporne na duże wahania temperatury. Mogą być zamrażane i podgrzewane w mikrofalówce. Nie przejmują zapachu, smaku i koloru jedzenia.
  • Wszystkie butelki Le Biberon Français, a także inne wyroby tego producenta, nadają się do recyklingu.