Lecytyna MEMO 1200 mg, suplement diety, 60 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,44
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100003129

Lecytyna MEMO 1200 mg - suplement diety, polecany jest szczególnie w stanach osłabionej koncentracji, podczas zwiększonej pracy umysłowej oraz nauki, a także w warunkach przedłużającego się stresu.

Właściwości

Najbogatszym źródłem lecytyny jest ziarno soi. Lecytyna MEMO 1200 mg firmy AVEC Pharma pochodzi ze specjalnie selekcjonowanych i niemodyfikowanych genetycznie plantacji soi. W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Lecytyna bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej. W skład lecytyny sojowej wchodzą: cholina, inozytol i nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), które pełnią ważną rolę w pracy układu nerwowego.
Cholina – służy do produkcji acetylocholiny, która pełni rolę przekaźnika impulsów nerwowych decydujących o prawidłowym przebiegu procesów uczenia się, zapamiętywania, koncentracji umysłowej oraz do regeneracji układu nerwowego.
Inozytol – oddziałuje na metabolizm serotoniny, która jest mediatorem nerwowym wpływającym między innymi na zachowanie dobrego nastroju.
Nienasycone kwasy tłuszczowe pełnią rolę składników budulcowych błon komórek nerwowych, odpowiadają za komunikację między komórkami nerwowymi.

Tabela


Skład

Składniki: 1200 mg lecytyny sojowej (niemodyfikowanej genetycznie), otoczka -żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć -glicerol.

Jak stosować

doustnie, w trakcie lub po posiłku popijając odpowiednią ilością płynu

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku popijając odpowiednią ilości płynu. Zalecane systematyczne stosowanie przez dłuższy czas.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

 • Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
 • Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia.
 • Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.
 • Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15°C - 25°C w, miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 • Producent

  Avec Pharma Spółka z o.o.
  ul. Beżowa 2,
  54-046 Wrocław

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.