LenoDiar Adult, 20 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

27,87
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100012097

Właściwości

Lenodiar Adult jest wskazany w leczeniu ostrych biegunek różnego pochodzenia (infekcje wirusowe, objawy grypowe charakteryzujące się biegunką, biegunka jatrogenna spowodowana przyjmowaniem leków, stany stresowe, nawyki żywieniowe i nieodpowiedni styl życia, biegunka podróżnych, zmiany hormonalne podczas cyklu menstruacyjnego) oraz w leczeniu zaostrzenia biegunek przewlekłych (tak jak np. IBS – zespół jelita nadwrażliwego, biegunka czynnościowa, choroby zapalne jelit, itd.)w połączeniu ze specjalnym leczeniem terapeutycznym.

Skład

Składniki: Actitan-P, roślinny kompleks molekularny tanin (z Rzepiku pospolitego, Pięciornika Kurzego Ziela) i polifenolów (z Oliwki europejskiej i Ostryżu długiego )Mianowany na zawartość całkowitą tanin ≥ 7,8% 
Zawiera ponadto: celulozę mikrokrystaliczną. Kapsułka z polisacharydów pochodzenia roślinnego.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: 2 kapsułek 2-3 razy na dobę, w zależności od stopnia dolegliwości.


Przeznaczenie

Lenodiar Adult jest wskazany w ostrej biegunce oraz w stanach zaostrzonej biegunki przewlekłej. Produkt ten redukuje ataki biegunki, respektując funkcjonowanie jelit.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.W przypadku braku poprawy objawów należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent

ABOCA AZIENDA AGRARIA
Via Dela Liberta 37/ter
Pistino di Citerna

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.