Linex Baby, suplement diety, 8 ml

Marka: LINEX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

27,02

O produkcie

100010219

Linex Baby to suplement diety, zawierający składniki uzupełniające mikroflorę jelitową.

Właściwości

Lactobacillus rhamnosus GG, LGG i Bifidobacterium animalis subsp. lactis, BB-12 są dobrze znanymi i przebadanymi szczepami bakterii kwasu mlekowego, skutecznie przyczyniającymi się do uzupełniania flory bakteryjnej jelit.

Tabela

Składniki 6 kropli
Lactobacillus rhamnosus GG, LGG i Bifidobacterium animalis subsp. lactis, BB-12 1x109 CFU*

*CFU - jednostka tworząca kolonię.

Skład

olej słonecznikowy, liofilizowane szczepy bakterii: Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium animalis subsp. lactis, BB-12.

Jak stosować

Niemowlęta i dzieci do 12 roku życia: 6 kropli dziennie.

Przed użyciem należy silnie potrząsnąć butelką, w celu całkowitego rozpuszczenia proszku i uzyskania jednolitej konsystencji preparatu.
Butelkę należy nachylić pod kątem 30o.
Na łyżeczkę lub do naczynia z mlekiem/posiłkiem odmierzyć 6 kropli preparatu.

Jeżeli dziecko jest w trakcie antybiotykoterapii, zaleca się podawać ktople Linex Baby nie wcześniej niż 3 godziny od przyjęcia antybiotyku.

Ostrzeżenia

Nie należy podawać kropli Linex Baby jeżeli dziecko ma alergię na którykolwiek ze składników preparatu.Preparatu nie należy dodawać do gorących napojów czy posiłków.Przechowywać do 28 dni po pierwszym otwarciu w temperaturze poniżej 30o. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Przechowywać w miejscu suchym. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Sandoz

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.