Lipskin

  (3)

Lipskin to linia produktów opracowanych z myślą o pielęgnacji i ochronie błon śluzowych jamy ustnej. Produkty stworzone zostały przez markę Pharmacy Laboratories, producenta suplementów diety, wyrobów medycznych i dermokosmetyków, który wspierają prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. 

Sortuj według

  Lipskin – preparaty ochronne na problemy skóry ust

  Jak podkreśla marka Pharmacy Laboratories, jej działalność skupia się przede wszystkim na wprowadzaniu na rynek sprawdzonych receptur i nowoczesnych technologii wytwarzania preparatów farmaceutycznych. Ich produkty bazują na dużej zawartości składników roślinnych i witamin, co widać m.in. na przykładzie produktów do ochrony ust Lipskin, które przeznaczone są dla osób z problemem zajadów, opryszczki, aft, pleśniawek i otarć.

  Lipskin to rewolucja na rynku dermokosmetyków do pielęgnacji skóry ust. Produkty, które tworzone są według zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) są dostępne pod kilkoma postaciami:

  Dermokosmetyki Lipskin – niezwykła moc płynąca z natury

  Lipskin to preparaty przebadane pod kontrolą dermatologiczną, które mogą być stosowane przez osoby ze skórą delikatną, wrażliwą i skłonną do podrażnień. Ich atutem są łagodne receptury, które obfitują w bogactwo naturalnych składników aktywnych, wspierających pielęgnację i ochronę uts przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

  W składzie dermokosmetyków Lipskin znaleźć można przede wszystkim:

  • Ekstrakty roślinne, takie jak ekstrakt z melisy lekarskiej, który zwalcza objawy wirusa opryszczki wargowej,
  • Witaminy z grupy B, które regenerują otarcia nabłonka,
  • Cynk, który działa bakteriobójczo i przeciwutleniająco.