Litozin Kids, suplement diety, smak truskawkowo-malinowy, 90 tabletek do rozgryzania i żucia

Marka: LITOZIN
32,45
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100014866

Litozin Kids to suplement diety, który uzupełnia niedobory wapnia i witaminy D3 w diecie, dla prawidłowego rozwoju i wzrostu kości u dzieci.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Producent

Orkla Care S.A.

Przeznaczenie

Jest szczególnie polecany dzieciom powyżej 3 lat, ale także osobom dorosłym, które preferują tabletki smakowe, których dieta zaspokaja tylko część zapotrzebowania na wapń i witaminę D3.

Skład

składniki: węglan wapnia, substancje słodzące (ksylitol, sorbitol), aromat, substancja glazurująca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), kwas (kwas jabłkowy), witamina D (cholekalcyferol).

Jak stosować

Tabletki do rozgryzania i żucia.

Tabela

składnik 1 tabletka %RWS 2 tabletki %RWS
Witamina D3 10 μg (400 IU) 200% 20 μg (800 IU) 400%
Wapń 400 mg 50% 800 mg 100%

%RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

WagaWłaściwości

Litozin Kids to suplement diety, który uzupełnia niedobory wapnia i witaminy D3 w diecie, dla prawidłowego rozwoju i wzrostu kości u dzieci. jest szczególnie polecany dzieciom powyżej 3 lat, ale także osobom dorosłym, które preferują tabletki smakowe, których dieta zaspokaja tylko część zapotrzebowania na wapń i witaminę D3.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dzieci powyżej 3 lat: w zależności od potrzeb 1 lub 2 tabletki dziennie (1 rano i 1 wieczorem).

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.