LoGGic+, suplement diety, 7 ml

Suplement diety dla dzieci w formie kropli z probiotykiem (bakterie).

Dostępny
18,85

O produkcie: LoGGic+, suplement diety, 7 ml

100011410

Opis

Suplement diety, zawierający żywe kultury bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) oraz witaminę D i E.

Właściwości

Produkt zawiera wyselekcjonowany szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Liofilizat bakterii został opracowany w innowacyjnej i opatentowanej technologii MICROBAC, zwiększającej wytrzymałość bakterii na procesy technologiczne i środowisko zewnętrzne, dzięki czemu skuteczność kolonizacji w jelitach w porównaniu do preparatów opracowanych w klasycznej technologii jest wyższa. Przeznaczony do uzupełniania codziennej diety noworodków, niemowląt i małych dzieci.

Tabela

Składniki Zawartość w 10 kroplach % RWS*
Witamina D 10 µg 200%
Witamina E 2 mg 17%
Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 5 x 109 jtk.

*%RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
jtk - jednostki tworzące kolonię

Skład

Składniki: średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (olej MCT), liofilizowane kultury bakterii kwasu mlekowego MICROBAC, cholekalcyferol (witamina D), DL-alfa-tokoferol (witamina E).

Jak stosować

Wstrząsnąć przed użyciem. Krople można spożyć bezpośrednio po odmierzeniu zalecanej porcji lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli za pomocą kroplomierza. Po zastosowaniu produktu należy szczelnie zamknąć opakowanie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:10 kropli zawiesiny.

Ostrzeżenia

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Do stosowania od pierwszych dni życia noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt i małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy, bezlaktozowy.Równoległe stosowanie innych preparatów z witaminą D (również przez matki karmiące piersią), wymaga konsultacji medycznej.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25 ̊C, z dala od światła. Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, zużyć w ciągu 30 dni.

Waga

7 ml netto

Producent

Pharmabest

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.